Široký sortiment stínicí techniky

„Stínicí technika slouží k regulaci světla, teploty, ale i soukromí v interiéru prostoru. Je navržena tak, aby poskytovala zákazníkům komfort a zároveň je chránila před negativními vlivy počasí a vnějšími faktory.“

Jaro už je za dveřmi a vy už se nemůžete dočkat, jak si začnete užívat teplé slunečné dny? Pak je právě teď ten nejvyšší čas, abyste si pořídili kvalitní stínicí techniku od SOLAR-TECHNIK. Využijte předsezónní akce a získejte slevu až 30 % na vybranou stínicí techniku. Nejenže ušetříte peníze, ale také dostanete brzký termín na realizaci a naši odborníci vám zajistí profesionální montáž a servis. Slevová akce platí od 8. 2. 2024 do odvolání . 

Vnitřní žaluzie až 30 %

Vnitřní žaluzie patří k nejběžnějšímu typu stínění, který si můžete pořídit do svého domu nebo bytu. Mezi našimi zákazníky jsou velmi oblíbené, protože jsou cenově dostupné, snadné na údržbu i obsluhu a jsou na výběr ze široké škály barev, které se budou hodit do každého interiéru.

Sleva 30 % z původní ceny se vztahuje na klasický C Design žaluzií. 20 % slevu vám můžeme nabídnout pro vertikální žaluzie, a pokud se rozhodnete pro meziokenní žaluzie nebo moderní stínění s názvem INT 50, nabídneme vám slevu 10 %.

Vnitřní rolety sleva až 20 %

Slevová akce se nevztahuje pouze na vnitřní žaluzie, ale za skvělou cenu si můžete pořídit i vnitřní rolety, a to se slevou až 20 %. Vytvořte si dokonalou atmosféru u sebe doma nebo v kanceláři a vyberte si vnitřní rolety ze široké škály dekorativních provedení, které se hodí do jakéhokoliv prostoru.

Sítě proti hmyzu sleva až 20 %

Sítě představují optimální ochranu před nepříjemným hmyzem. Jejich hlavní funkcí je praktická funkčnost, a díky modernímu designu se stávají také elegantním doplňkem oken a dveří. V naší nabídce najdete celou řadu typu a provedení, které padnou jak do oken, tak i do dveří. Na pořízení sítí proti hmyzu využijte slevu 20 %.

Venkovní rolety sleva až 30 %

Venkovní rolety ochrání váš domov před nepříznivým počasím, ale také vám zajistí klidný odpočinek. S našimi venkovními roletami, nyní se slevou až 30 %, získáte nejen ochranu před světlem a únikem tepla, ale také zvýšíte bezpečnost vašeho domova. Zatemňující venkovní rolety vám umožní jednoduchý způsob, jak eliminovat sluneční záření a zajistí vám pohodu a klid během spánku. Vyberte kvalitu a funkčnost s našimi venkovními roletami.

Venkovní žaluzie sleva až 30 %

Venkovní žaluzie nejsou pouze designovým doplňkem, ale také jsou skvělým ochranným a stínicím prvkem pro okna vašich domů. Naše venkovní žaluzie jsou vyrobeny z materiálů s vysokou odolností vůči nepřízni počasí, což zajišťuje dlouhou životnost. Oživte svá okna a užijte si optimální pohodu v moderním stylu s našimi venkovními žaluziemi, nyní se slevou 30 %.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK