Meziokenní žaluzie M1 a M2

Nabízíme Vám tři základní druhy žaluzií: horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. Vybrat si můžete z mnoha barev a materiálů. Každý typ žaluzií se hodí na určitý druh oken a je jen na Vás, kterému typu dáte přednost.

Interiérové žaluzie C designu oceníte hlavně v domácnosti a naopak ve firmě Vám spolehlivě poslouží některé z našich vertikálních žaluzií. V poslední době jsou také čím dál více populární venkovní žaluzie, které chrání nejen před slunečním světlem, ale i před hlukem a navíc v zimních měsících slouží i jako izolace. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie M1 a M2 SOLAR-TECHNIK

M design je meziskelní žaluzie určená pro použití ve šroubovaných oknech. Je to klasická horizontální žaluzie s hlinikovými lamelami o šíři 25 mm, má ocelový horní a dolní profil (horní 19/27 mm), profily jsou lakované vypalovaným lakem, žebříčky a šňůry jsou polyesterové. Vytahování a spouštění žaluzie se provádí pomocí šňůry a naklápění lamel pomocí tyče. Žaluzie se vyrábí v provedení s fixační strunou (typ M2) pro šikmá okna a bez fixační struny (typ M1) pro klasická okna.

Maximální šířka2600 mm
Maximální výška2200 mm
Maximální plocha4,85 m2

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o Variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.