Velux

Vnitřní žaluzie VELUX s nadčasovým vzhledem zajišťují skvělou regulaci slunečního světla a poskytují požadované soukromí. Díky vysoké odolnosti proti vlhkosti se ideálně hodí do koupelny a kuchyně.

Promyšlený design zaručuje jednoduchou a rychlou instalaci bez nutnosti zaměřování či dalších úprav. Jsou usazené v bočních lištách, které usnadňují ovládání. Lišty jsou dostupné v bílé nebo stříbrné barvě. Lamely žaluzií se vyrábějí v 6 stylových barvách, které se perfektně hodí do každého domu a prostoru.

Galerie produktů

SOLAR-TECHNIK interierové žaluzie
SOLAR-TECHNIK interierové žaluzie
SOLAR-TECHNIK interierové žaluzie

Vnitřní žaluzie VELUX vám umožňují regulovat intenzitu dopadajícího světla, aniž by došlo k ovlivnění jeho přirozené barvy. Jsou vyrobené z hliníku. Díky tomu se velmi snadno čistí a jsou ideálním řešením pro místnosti s vysokou vlhkostí.

Ovládání žaluzií Velux je velmi snadné. Na rozdíl od běžných žaluzií se ovládají a nastavují bez provázků pomocí madla připojeného ke spodní části. Žaluzie přesně odpovídají rozměrům střešních oken. Díky tomu perfektně sedí a velmi snadno se instalují. Bez nutnosti zaměřování či upravování.

Výhody produktů

Odolné proti vlhkosti

Ideální do koupelny nebo kuchyně.

Jednoduché ovládání

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Nenáročná údržba

Žaluzie lze velmi jednoduše a efektivně vyčistit.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.