Římská roleta

Římská roleta patří mezi nejoblíbenější produkty díky své eleganci a atraktivnímu designu. Je vhodná do rodinných domů, bytů i hotelů.

Pro výrobu se používá jakákoliv dekorační látka. Je možno použít vzory shodné s ostatními dekoracemi interiéru. Roleta plně nahrazuje závěsy a díky svému působivému provedení přidá na atraktivitě každému pokoji.  Její velkou předností je, že látka je uchycena suchým zipem k nosnému profilu, což umožňuje látku kdykoliv vyprat.

Římská roleta v kazetě je dostupná i s elektroovládáním.

Galerie produktů

Jedinečná elegance a vkusný doplněk bytu. To je římská roleta. Montuje se přímo na garnýž, výška rolety se nastavuje snadno. Dekoračních látek, ze kterých se vyrábějí římské vnitřní rolety, nabízí trh mnoho. Stačí si vybrat.

Jde o úžasně praktický a prostorově nenáročný doplněk vašeho interiéru. Na rozdíl od závěsu, který v bytě zabírá až příliš místa a zabraňuje proudění tepla z radiátoru dále do místnosti. Látka, ze které jsou vyrobeny, se snadno čistí a je možné ji i prát.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: LarosoLink to: INT 50Link to: Twintex

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.