Dveřní plisé sítě

Dveřní plisé sítě nabízejí moderní alternativu ke klasickým provedením sítí proti hmyzu. Velkou výhodou je prostorová nenáročnost a vysoká odolnost proti korozi i teplotním vlivům. Tento typ umožňuje bezbariérový průchod dveřmi a pro zajištění zatažené polohy vám poslouží praktický magnet.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Galerie produktů

Účinné a estetické řešení proti hmyzu

Létavý hmyz může naše domovy obtěžovat od jara do podzimu. Plisé protihmyzová síť do dveří zabrání vniku hmyzu do interiéru a zároveň nezabrání průniku denního světla a proudění čerstvého vzduchu.

Dveřní plisé síť se montuje na balkonové dveře nebo ke vstupu na terasu. Síť tvoří skládaná látka, která zároveň dobře vypadá a stane se i estetickým doplňkem vašeho domova. Dveřní sítě dobře snášejí teplotní rozdíly a změny počasí, nepodléhají korozi. Na dveřní síti proti hmyzu je magnet, který zabraňuje jejímu samovolnému otevírání.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní posuvné sítě
Link to: Dveřní sítě ultra

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.