Dveřní plisé sítě

Dveřní plisé sítě nabízejí moderní alternativu ke klasickým provedením sítí proti hmyzu. Velkou výhodou je prostorová nenáročnost a vysoká odolnost proti korozi i teplotním vlivům. Tento typ umožňuje bezbariérový průchod dveřmi a pro zajištění zatažené polohy vám poslouží praktický magnet.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Galerie produktů

Účinné a estetické řešení proti hmyzu

Létavý hmyz může naše domovy obtěžovat od jara do podzimu. Plisé protihmyzová síť do dveří zabrání vniku hmyzu do interiéru a zároveň nezabrání průniku denního světla a proudění čerstvého vzduchu.

Dveřní plisé síť se montuje na balkonové dveře nebo ke vstupu na terasu. Síť tvoří skládaná látka, která zároveň dobře vypadá a stane se i estetickým doplňkem vašeho domova. Dveřní sítě dobře snášejí teplotní rozdíly a změny počasí, nepodléhají korozi. Na dveřní síti proti hmyzu je magnet, který zabraňuje jejímu samovolnému otevírání.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní posuvné sítě
Link to: Dveřní sítě ultra

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.