Dveřní sítě ultra

Dveřní sítě ultra SOLAR-TECHNIK nabízejí několik zásadních výhod proti zbylým typům. Mezi hlavní přednosti se řadí využití na všech místech, kde je problematické kotvení anebo problémy s místem. Sítě ultra jsou jako jediný typ sítí uchyceny ve vlastním otevíratelném rámu s panty, který proti zbylým typům značně zeštíhlený a navíc je celá síť vyrobena v celohliníkovém provedení s dlouhodobou životností.

Jako další výhoda decentní elegantnější vzhled než u běžných otevíratelných sítí a možnost využití sítí ultra i pro atypické místa. Sítě ultra je možné vyrobit ze zesílené síťoviny pro delší životnost a navíc i průchodem pro domácí mazlíčky.

Galerie produktů

Elegantní řešení proti hmyzu i pro problematická místa

Dveřní sítě ultra od SOLAR-TECHNIK vynikají v problematických místech a kovovým provedením ve vlastním otevíratelném rámu. Navíc jsou tyto sítě opatřeny těsnícím kartáčkám po celém svím obvodu, čímž zamezují vniknutí hmyzu mezi rámem a pohyblivou částí sítě.

Abyste měli jistotu, že vaše děti budou v bezpeční a domácí mazlíčci síť neponičí, nabízíme variantu se zesílenou síťovinou. Pokud je primárním cílem ochrana proti hmyzu, můžete zvolit běžný typ síťoviny v provedení šedá, černá transparentní nebo protipylovou variantu vhodnou pro alergiky.

Tento typ je vhodný pro problematická místa z pohledu kotvení, ale vždy je nutné počítat s dostatečným prostorem pro možné otevření dveřní sítě.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Elegantní provedení a prostorově úsporné

Slouží jako doplněk dveří a jsou vhodné pro problematická místa.

Vlastní otevíratelný rám

Disponují uchycením ve vlastním otevíratelném rámu s panty.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní posuvné sítě
Link to: Dveřní plisé sítě

Máte zájem o tento produkt nebo jste nenašli, co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.