Dveřní sítě ultra

Dveřní sítě ultra SOLAR-TECHNIK nabízejí několik zásadních výhod proti zbylým typům. Mezi hlavní přednosti se řadí využití na všech místech, kde je problematické kotvení anebo problémy s místem. Sítě ultra jsou jako jediný typ sítí uchyceny ve vlastním otevíratelném rámu s panty, který proti zbylým typům značně zeštíhlený a navíc je celá síť vyrobena v celohliníkovém provedení s dlouhodobou životností.

Jako další výhoda decentní elegantnější vzhled než u běžných otevíratelných sítí a možnost využití sítí ultra i pro atypické místa. Sítě ultra je možné vyrobit ze zesílené síťoviny pro delší životnost a navíc i průchodem pro domácí mazlíčky.

Galerie produktů

Elegantní řešení proti hmyzu i pro problematická místa

Dveřní sítě ultra od SOLAR-TECHNIK vynikají v problematických místech a kovovým provedením ve vlastním otevíratelném rámu. Navíc jsou tyto sítě opatřeny těsnícím kartáčkám po celém svím obvodu, čímž zamezují vniknutí hmyzu mezi rámem a pohyblivou částí sítě.

Abyste měli jistotu, že vaše děti budou v bezpeční a domácí mazlíčci síť neponičí, nabízíme variantu se zesílenou síťovinou. Pokud je primárním cílem ochrana proti hmyzu, můžete zvolit běžný typ síťoviny v provedení šedá, černá transparentní nebo protipylovou variantu vhodnou pro alergiky.

Tento typ je vhodný pro problematická místa z pohledu kotvení, ale vždy je nutné počítat s dostatečným prostorem pro možné otevření dveřní sítě.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Elegantní provedení a prostorově úsporné

Slouží jako doplněk dveří a jsou vhodné pro problematická místa.

Vlastní otevíratelný rám

Disponují uchycením ve vlastním otevíratelném rámu s panty.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní posuvné sítě
Link to: Dveřní plisé sítě

Máte zájem o tento produkt nebo jste nenašli, co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.