Lamelové dveře

Máte-li málo prostoru a přesto potřebujete oddělit pokoje, využijte naší nabídky lamelových dveří. Lamelové dveře zaberou jen minimum místa a slouží i jako moderní doplněk Vašeho bytu či kanceláře. Vybrat si můžete z bohaté nabídky barev, provedení a několika způsobů zavírání. Dodavatelem komponentů je italská společnost Acediplast, která je na trhu od roku 1967 a stejně jako naše společnost dbá na kvalitu a design. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Ke stažení:

Galerie produktů

Shrnovací lamelové plastové dveře jsou určeny k praktickému využití a současně jako moderní doplněk vhodný pro bytové i nebytové prostory.

Lamelové dveře slouží jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí zabírají minimum místa v průchodu a zajistí optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají důmyslně vyvinutou technologii spojů lamel.

Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3m. Šířka je libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat.

Bohatá nabídka doplňků (madla, kliky, prosklení) umožňuje velkou variabilitu a kombinaci provedení dle přání zákazníka (vzorník uchycení viz. inspirace).

Barvy

  • 5 barev – bez potisku
  • 11 barev – s potiskem (imitace dřeva, pískové provedení, jednobarevné provedení…)

Provedení

  • Plné
  • Prosklené – 3 barevné odstíny prosklení (šedá, kouřová, čirá); 4 druhy skel (ledové, pískové, čiré, pruh)

Rozmístění skel ve dveřích je libovolné.

Způsob zavírání

    • Jednokřídlové

    • Závěsné se zavíráním na obou stranách

    • Dvoukřídlové

Všechna provedení lze vyrobit na požádání i se spodní vodící lištou.

Dodavatelem komponentů je italská společnost Acediplast, která je na trhu od roku 1967 a stejně jako naše společnost dbá na kvalitu a design. Na stránkách firmy Acediplast jsme uvedeni jako oficiální prodejci pro Českou republiku.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Teplotní pohoda

Pomohou Vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: Markýzy, Balkonové clonyLink to: Venkovní roletyLink to: Fasádní clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

0 + 1 = ?