Předokenní žaluzie – C65/C80

Jedinečný ochranný prvek oken moderních domů.

Venkovní žaluzie C65/C80 jsou nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Vyrábí se z vysoce odolného materiálu, který vydrží všechny nepřízně počasí.
Dodáváme je seřízené, aby jejich instalace nebyla náročná. V případě potřeby dodáváme žaluzie C65/C80 i v atypických rozměrech. Vyberte si z různých tvarů, barev a šířek lamel. Venkovní žaluzie si můžete pořídit na všechna okna domu, nebo tento typ stínění zvolit například pouze na terasu.

Galerie produktů

Venkovní žaluzie C-65

Žaluzie s úzkými lamelami, jsou elegantní a hodí se do domů, který má užší nebo vysoká okna. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie C-80

Regulujte s maximální přesností vnik slunečního záření do interiéru s venkovními žaluziemi C-80. Žaluzie mají silné lamely, izolace je tak maximální. Žaluzie dodáváme seřízené. Vyberte si z mnoha odstínů barev a ozvláštněte svůj dům netradičním architektonickým prvkem!
Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí v každém ročním období.

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Fasádní clonyLink to: Vnitřní žaluzie

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.