Předokenní žaluzie – C65/C80

Jedinečný ochranný prvek oken moderních domů.

Venkovní žaluzie C65/C80 jsou nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Vyrábí se z vysoce odolného materiálu, který vydrží všechny nepřízně počasí.
Dodáváme je seřízené, aby jejich instalace nebyla náročná. V případě potřeby dodáváme žaluzie C65/C80 i v atypických rozměrech. Vyberte si z různých tvarů, barev a šířek lamel. Venkovní žaluzie si můžete pořídit na všechna okna domu, nebo tento typ stínění zvolit například pouze na terasu.

Galerie produktů

Venkovní žaluzie C-65

Žaluzie s úzkými lamelami, jsou elegantní a hodí se do domů, který má užší nebo vysoká okna. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie C-80

Regulujte s maximální přesností vnik slunečního záření do interiéru s venkovními žaluziemi C-80. Žaluzie mají silné lamely, izolace je tak maximální. Žaluzie dodáváme seřízené. Vyberte si z mnoha odstínů barev a ozvláštněte svůj dům netradičním architektonickým prvkem!
Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí v každém ročním období.

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Fasádní clonyLink to: Vnitřní žaluzie

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.