Sítě proti hmyzu

Došla vám už v létě trpělivost s všudypřítomným hmyzem, který se dostává do interiéru vašeho domu nebo bytu? Nenajdete lepší řešení než sítě proti hmyzu. Díky sítím v oknech nebo balkonových dveřích můžete bezstarostně větrat celý den i noc. A to beze strachu, že se k vám domů dostanou komáři, mouchy nebo vosy.

V naší nabídce naleznete celou řadu typů. Od klasických provedení pevných sítí až po moderní plisé sítě. A pokud nevíte, jaký typ je pro vás ten nejlepší, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme.

Galerie produktů

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Jejich funkce je hlavně praktická, ale díky modernímu designu jsou i elegantním doplňkem oken.

Firma SOLAR TECHNIK si zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu, která zaručuje dlouhou životnost výrobku. Naše sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny typy oken ze dřeva, plastu i kovu. Lze dodat sítě i do střešních oken a do atypických tvarů oken.

Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Funkce ochrany je hlavně praktická. Ale díky modernímu designu jsou sítě proti hmyzu elegantním doplňkem dveří.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností našich sítí proti hmyzu jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Firma SOLAR TECHNIK používá vysoce kvalitní materiály (síť ze skelného vlákna, hliníkové profily v barvě bílé, hnědě a imitace dřeva), které zaručují dlouhou životnost.

Nabízíme i pevnější síťovinu, která je vhodná tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti.

Výhody naší sítě proti hmyzu

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Sítě proti hmyzu slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž. Proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Vy se ptáte, my odpovídáme

1. Jaké okenní a dveřní sítě proti hmyzu jsou pro mě ideální?

2. Musím kvůli tomu vrtat do okna či dveří?

 • Vždy záleží na druhu oken

  Instalace okenní sítě proti hmyzu záleží na druhu oken (plastová, dřevěná, hliníková). Každé okno je totiž jiné a má jinou zasklívací lištu. Většinou u všech těchto druhů oken jdou sítě uchytit pouze na packy. Ale není to pravidlo. Je to nejpoužívanější typ v 95 % případů.

 • Ne vždy jsou packy praktické

  Pevné sítě na packy nejsou praktické v oknech na patře a ve vyšších patrech. Pokud máte v oknech truhlíky, je potřeba síť ROLO, která se do oken vrtá. Je ovšem dvakrát dražší než pevné sítě na packy.

 • U dveří vítězí panty

  V případě dveří se z 80 % případů volí dveřní sítě proti hmyzu na panty. Jsou jednoduché, levné a samy se zavírají.

 • Velká plocha si žádá plisé nebo rolo

  V případě terasových posuvných dveří s HS portály je ideálním řešením plisé, které lze použít do maximální šíře 1,8 m. Jsou ale zhruba 3x dražší než klasická otevírací síť na panty. Další možností jsou rolo dveřní sítě. Jejich maximální šířka je ovšem menší než u plisé.

Nabízené typy sítí proti hmyzu

Nabízíme řadu typů sítí pro okna i dveře, abychom vám vždy dokázali doporučit to nejlepší řešení pro váš domov. Každý typ má svá specifika a je vhodný pro určité řešení. Proto pokud si nejste jistí výběrem, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a my vám rádi poradíme s návrhem řešení.

Link to: Okenní pevné sítěLink to: Okenní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítě
Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní posuvné sítěLink to: Dveřní plisé sítě
Link to: Dveřní sítě ultra

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.