Sítě proti hmyzu

Okenní ochrana, která zabrání vniku nepříjemného létajícího hmyzu.
Pokud vám už v letní sezoně dochází trpělivost s všudypřítomným hmyzem, který se dostává do vašeho interiéru, nenajdete lepší řešení než okenní sítě proti hmyzu. Díky sítím v oknech nebo u balkonových dveří můžete bezstarostně větrat celý den i noc, a to beze strachu, že se k vám domů dostanou komáří, mouchy nebo vosy.

Galerie produktů

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Jejich funkce je hlavně praktická, ale díky modernímu designu jsou i elegantním doplňkem oken.

Firma SOLAR TECHNIK si zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu, která zaručuje dlouhou životnost výrobku. Naše sítě jsou vhodné pro všechny typy oken ze dřeva, plastu i kovu. Lze dodat sítě i do střešních oken a do atypických tvarů oken.

Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Funkce ochrany je hlavně praktická, ale díky modernímu designu jsou sítě i elegantním doplňkem dveří.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Firma SOLAR TECHNIK používá vysoce kvalitní materiály (síť ze skelného vlákna, hliníkové profily v barvě bílé, hnědě a imitace dřeva), které zaručují dlouhou životnost.

Nabízíme i pevnější síťovinu, která je vhodná tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Sítě proti hmyzu

Link to: Okenní pevné sítěLink to: Okenní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítě
Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní posuvné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

3 + 4 = ?