Okenní rolo sítě

Chtěli byste ničím nerušený výhled a přitom mít klid od otravného hmyzu? Přesně k tomu jsou určeny okenní rolo sítě. Zaručují ničím nerušený výhled z okna při vyrolování sítě do ochranného boxu. Tento typ nabízí elegantní alternativu k pevným sítím.

Firma SOLAR-TECHNIK si zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu, která zaručuje dlouhou životnost výrobku. Naše sítě jsou vhodné pro všechny typy oken ze dřeva, plastu i kovu. Lze dodat sítě i do střešních oken a do atypických tvarů oken.

Galerie produktů

Navíjecí okenní rolo sítě jsou určeny pro montáž do výklenků svislých oken (z vnější strany), s využitím pomocných montážních L profilů a na výklenky střešních oken (zevnitř).

Vyrábí se z hliníkových profilů s povrchovou úpravou vypalovaným lakem. Síť ze skelného vlákna a kvalitní pružinový mechanizmus dodává výrobku vysokou životnost. Ovládání pomocí ručky a šňůry. Základní provedení je v barvě bílá (RAL 9003) a hnědá (RAL 8017), na přání zákazníka jsou možné i jiné odstíny RAL. Plastové díly jsou v bíle nebo černé barvě.

Maximální rozměry – šířka 1,5 m, výška 1,7 m (profil 32/34); šířka 1,5 m, výška 2,1 m (profil 39/52)

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Okenní pevné sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.