Okenní rolo sítě

Chtěli byste ničím nerušený výhled a přitom mít klid od otravného hmyzu? Přesně k tomu jsou určeny okenní rolo sítě. Zaručují ničím nerušený výhled z okna při vyrolování sítě do ochranného boxu. Tento typ nabízí elegantní alternativu k pevným sítím.

Firma SOLAR-TECHNIK si zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu, která zaručuje dlouhou životnost výrobku. Naše sítě jsou vhodné pro všechny typy oken ze dřeva, plastu i kovu. Lze dodat sítě i do střešních oken a do atypických tvarů oken.

Galerie produktů

Navíjecí okenní rolo sítě jsou určeny pro montáž do výklenků svislých oken (z vnější strany), s využitím pomocných montážních L profilů a na výklenky střešních oken (zevnitř).

Vyrábí se z hliníkových profilů s povrchovou úpravou vypalovaným lakem. Síť ze skelného vlákna a kvalitní pružinový mechanizmus dodává výrobku vysokou životnost. Ovládání pomocí ručky a šňůry. Základní provedení je v barvě bílá (RAL 9003) a hnědá (RAL 8017), na přání zákazníka jsou možné i jiné odstíny RAL. Plastové díly jsou v bíle nebo černé barvě.

Maximální rozměry – šířka 1,5 m, výška 1,7 m (profil 32/34); šířka 1,5 m, výška 2,1 m (profil 39/52)

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Okenní pevné sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.