Japonské stěny

Japonské stěny SOLAR-TECHNIK jsou originálním prvkem, splňujícím požadavek na moderní a vysoce estetický způsob zastínění interiéru. Velmi elegantní design japonských stěn umožňuje využití nejen k zastínění, ale i k optickému rozdělení velkých prostor. Velkou výhodou japonských stěn je jejich možné použití i pro zakrytí francouzských oken nebo dokonce celých prosklených stěnu.

Ke stažení:

Galerie produktů

Japonské stěny vynikají především svým unikátním designem. Hodí se jako působivá dekorace do oken nebo jako předěl větších prostor. Barev, motivů a vzorů je na trhu obrovské množství. Existují nenápadnější i takové, které se okamžitě stanou středobodem celého prostoru.

Jde o důmyslnou kombinaci žaluzie a rolety. Japonské stěny jsou chytré a praktické řešení do domů i bytů, ale a pracovních prostor. Estetický systém se používá do interiéru, vybrat si můžete z několika stupňů intenzity stínění.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: LarosoLink to: Vertikální žaluzieLink to: Twintex

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.