Vnitřní žaluzie V1 a V2

Nabízíme Vám tři základní druhy žaluzií: horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. Vybrat si můžete z mnoha barev a materiálů. Každý typ žaluzií se hodí na určitý druh oken a je jen na Vás, kterému typu dáte přednost.

Interiérové žaluzie C designu oceníte hlavně v domácnosti a naopak ve firmě Vám spolehlivě poslouží některé z našich vertikálních žaluzií. V poslední době jsou také čím dál více populární venkovní žaluzie, které chrání nejen před slunečním světlem, ale i před hlukem a navíc v zimních měsících slouží i jako izolace. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK

Jedná se o horizontální hliníkové žaluzie s lamelami šíře 25 mm v klasickém provedení s ocelovými profily (horní 19/27 mm) lakovanými vypalovaným lakem, polyesterovými žebříčky a šňůrami.

Jsou vhodné pro použití v oknech kastlových (mezi rámy) a k montáži na rámy oken s izolačními skly. Vytahování a spouštění pomocí šňůry s mechanickou zádržkou, naklápění plastovou tyčí přes šnekovou převodovku.

Interiérové žaluzie představují klasický výrobek v sortimentu stínící techniky. Hliníkové lamely v široké škále barev a povrchových motivů, různé technické možnosti provedení finálního výrobku – to jsou atributy, které udržují tento produkt v popředí zájmu stínění.

Nabízíme dva typy provedení:

  • V1 – bez struny
  • V2 – se strunou

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o Variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.