Vnitřní žaluzie V1 a V2

Žaluzie V1 a V2 se řadí mezi horizontální žaluzie s lamelami v klasickém provedení. Jsou vhodné pro použití v kastlových oknech a k montáži na rámy izolačních oken. Nabízíme je v široké paletě barev s velkou šíří technických možností. Což je udržuje v popředí zájmu našich zákazníků.

Galerie produktů

Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK
Vnitřní žaluzie V1 V2 SOLAR-TECHNIK

V1 a V2 jsou horizontální hliníkové vnitřní žaluzie s lamelami šíře 25 mm v klasickém provedení s ocelovými profily (horní 19/27 mm). Profily jsou lakovány vypalovaným lakem. Vybaveny jsou samozřejmě polyesterovými žebříčky a šňůrami.

Jsou vhodné pro použití v kastlových oknech (mezi rámy) a k montáži na rámy oken s izolačními skly. Vytahování a spouštění pomocí šňůry s mechanickou zádržkou, naklápění probíhá plastovou tyčí přes šnekovou převodovku.

Vnitřní žaluzie představují klasický výrobek v sortimentu stínící techniky. Hliníkové lamely nabízíme v široké škále barev a povrchových motivů. Jejích předností jsou různé technické možnosti provedení finálního výrobku. To jsou atributy, které udržují tento produkt v popředí zájmu stínění.

Nabízíme dva typy provedení:

  • V1 – bez struny
  • V2 – se strunou

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledům vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.