Plisé

Plisé je ve své podstatě skládaná látková žaluzie, které narozdíl od ostatních typů umožňuje stahování a vytahování v obou směrech. Provedení plisé je vhodné pro všechny typy oken a jeho velkou výhodou je použítí i pro atypické tvary oken od šikmin až po oblouky. Proto si své uplatnění najde v domech, byctech ale i v kancelářích nebo v reprezentativních prostorech.

Galerie produktů

Proč si pořídit zrovna plisé rolety?

Důvodů může být řada od atypického porvedení oken až po hlavní výhodu, kterou je možnost vytvoření částečného stínění či zastínění jen konkrétního místa například upřestřed okna. Tato výhoda plyne z volně posuvného spondího i hodního profilu plisé stínění, což nenabízí žadný jiný typ.

Další výhody plisé stínění:

Univerzálnost a šiké možnosti využití plisé stínění z něj dělají ideální interiérové řešení. Nabízí širokou škálu materiálů, dekorů i barevného provedení a dokonale zapadnou do designu vašeho domu, bytu nebo třeba kanceláře. Dokonce si můžete vybírat i dle propustnosti světla od téměř transparentních provedení až po zcela zatemňující látky. A samozřejmě nabízíme manuální i pohodlnější elektrické ovládání.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: C designLink to: SolarolLink to: Twintex

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.