Plisé

Plisé je ve své podstatě skládaná látková žaluzie. Na rozdíl od ostatních typů umožňuje stahování a vytahování v obou směrech. Provedení plisé je vhodné pro všechny typy oken. Jeho velkou výhodou je použití i pro atypické tvary oken od šikmin až po oblouky. Proto si své uplatnění najde v domech, bytech, kancelářích nebo v reprezentativních prostorech.

Galerie produktů

Proč si pořídit zrovna plisé rolety?

Důvodů, proč právě plisé, může být celá řada. Od atypického provedení oken až po hlavní výhodu tohoto řešení. A tou je možnost vytvoření částečného stínění či zastínění jen konkrétního místa, například uprostřed okna. Tato výhoda plyne z volně posuvného spodního i horního profilu plisé stínění, což nenabízí žádný jiný typ.

Další výhody plisé stínění

Univerzálnost a široké možnosti využití plisé stínění z něj dělají ideální interiérové řešení. Nabízí širokou škálu materiálů, dekorů i barevného provedení. Díky tomu dokonale zapadnou do designu vašeho domu či kanceláře. Můžete si vybírat dle propustnosti světla. Od téměř transparentních až po zcela zatemňující látky. A nabízíme manuální nebo elektrické ovládání.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: C designLink to: SolarolLink to: Twintex

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.