Dveřní posuvné sítě

Dveřní posuvné sítě mají primární funkci shodnou jako ostatní typy. Jsou vhodné zejména do velkých posuvných dveří nebo francouzských oken. Tento typ je náročnější na instalaci a je potřeba dopředu počítat s dostatečným prostorem pro výsuv sítě do strany.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Galerie produktů

Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK
Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK
Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK

Firma SOLAR-TECHNIK používá vysoce kvalitní materiály (síť ze skelného vlákna, hliníkové profily v barvě bílé, hnědě a imitace dřeva), které zaručují dlouhou životnost.

Nabízíme i pevnější síťovinu, která je vhodná tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti.

Rám klasických sítí je zavěšený posuvně v pomocném rámu s těsnícími kartáči. Tento typ dveřní sítě je vhodný zejména pro velká posuvná okna (francouzská) a dveře. Provedení je možné v barvě bílé, hnědé a v imitaci dřeva. Standardní délka vodících profilů je dvojnásobek šířky dveří, za každých 10 cm nad tuto standardní délku je příplatek cca 77,- Kč.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě
Link to: Dveřní sítě ultra

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.