Dveřní posuvné sítě

Dveřní posuvné sítě mají primární funkci shodnou jako ostatní typy. Jsou vhodné zejména do velkých posuvných dveří nebo francouzských oken. Tento typ je náročnější na instalaci a je potřeba dopředu počítat s dostatečným prostorem pro výsuv sítě do strany.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Galerie produktů

Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK
Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK
Dveřní posuvná síť SOLAR-TECHNIK

Firma SOLAR-TECHNIK používá vysoce kvalitní materiály (síť ze skelného vlákna, hliníkové profily v barvě bílé, hnědě a imitace dřeva), které zaručují dlouhou životnost.

Nabízíme i pevnější síťovinu, která je vhodná tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti.

Rám klasických sítí je zavěšený posuvně v pomocném rámu s těsnícími kartáči. Tento typ dveřní sítě je vhodný zejména pro velká posuvná okna (francouzská) a dveře. Provedení je možné v barvě bílé, hnědé a v imitaci dřeva. Standardní délka vodících profilů je dvojnásobek šířky dveří, za každých 10 cm nad tuto standardní délku je příplatek cca 77,- Kč.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě
Link to: Dveřní sítě ultra

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.