Vnitřní rolety

Vnitřní látkové rolety od SOLAR-TECHNIK jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu přímo v naší výrobě ve Fryštáku. V našem portfoliu naleznete širokou škálu dekorativních provedení, které skvěle dotváří atmosféru vašeho domova i kanceláře.

Výhodou naší výroby je zakázkové provedení na míru ve vlastním výrobním závodu. Máte tak jistotu, že vybrané rolety vždy sednou přesně k vybavení bytu, domu či komerčních prostor.

Ke stažení:

Proč zvolit vnitřní rolety právě od nás?

 • Široká nabídka

  7 typů vnitřních rolet v kombinaci s 200 typy dekorů, které doplní a obohatí váš prostor a dají mu úplně nový nádech. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte.

 • Zapůjčení vzorníku barev

  Vzorník látek, barev a dekorů vám rádi zapůjčíme domů. Vy si díky tomu vyberete látku přesně podle světelných podmínek v místnosti, do které budou rolety určeny.

 • Stylový designový prvek

  Vnitřní rolety mohou být pomyslnou třešničkou na dortu při dotváření vnitřního designu vašeho bydlení.

 • Oddělte prostory roletou

  Vnitřní rolety nemusí sloužit jen jako stínění. Můžete jimi i rozdělit velké prostory a dát jim tak úplně nový nádech.

 • Regulují světlo

  Chcete více soukromí nebo jen nemáte rádi, když vám do oken pere přímé slunce? Vnitřní rolety mohou být ideálním řešením. Na výběr máme širokou nabídku barev, světelných propustností a vzorů.

Jak vypadají vnitřní rolety v praxi?

Vnitřní rolety SOLAR-TECHNIK
Vnitřní rolety slouží k zastínění interiéru
Vnitřní rolety Japonská stěna
Vnitřní rolety Římská roleta
Vnitřní rolety SOLAR-TECHNIK

Vnitřní rolety přináší ochranu před světlem i oživení interiéru

Tento typ stínění nabízí celou řadu možností provedení od designu rolet až po míru propustnosti světla. Rolety do vnitřních prostor mohou být zatemňovací i polopropustné a můžete je mezi sebou libovolně kombinovat. Například zvolit na každé okno jiný typ (avšak ve stejném barevném odstínu).

Plné zatemnění nebo polopropustné vnitřní rolety

Pro klidný spánek si pro ložnici můžete zvolit vnitřní rolety, které nepropustí denní světlo téměř vůbec. Do obývacího pokoje dodáváme z valné většiny vnitřní rolety, které průnik slunce do pokoje pouze omezí.

Rolety nebo žaluzie?

Kromě praktických vlastností jsou vnitřní rolety oproti vnitřním žaluziím neotřelým designovým prvkem. Ať už se rozhodnete pro decentní a nevýrazné, nebo svůj interiér projasníte zářivou barvou, stanou se vnitřní rolety atraktivním doplňkem vašeho bytu.

Vnitřní rolety a jejich výhody

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledy vašich sousedů

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma

Nejčastější otázky Jak vybrat vnitřní rolety

 • Výhody a nevýhody vnitřních rolet

  Mezi výhody rolet patří jednoduchá údržba, efekt ve zútulnění prostor bydlení a jsou skvělým designovým prvkem.

  Nevýhodou rolet jako takových je nemožnost plynulé regulace slunečního svitu a vyšší náklady na pořízení.

 • Jak správně vybrat vnitřní rolety

  Jelikož je látkový program vniřních rolet velmi variabilní a obsahuje širokou škálu látek a vzorů, je důležité vybírat s citem. Ze zkušenosti můžeme doporučit látky, které jsou nadčasové a designově méně divoké. Dále je nutné si ujasnit, zda chce zákazník tzv. blackout látku, přes kterou neproniká světlo (tedy zatemňovací látku), nebo normální látku, která světlo pouze utlumí. Berte také v potaz, že rolety jezdí pouze nahoru a dolů. Nejde jimi tedy regulovat sluneční svit jako u vnitřních žaluzií.

 • Na co si dát při výběru vnitřních rolet pozor

  Podstatné je, aby se zákazník opravdu dobře rozhodl, který typ látkového stínění je pro něj ten pravý. U rolet pak zákazníky odrazujeme od pružinového ovládání, které se stává problémovým v momentě, kdy se často dotýkají látky, tahají za ni a látky pak začnou „chodit křivě“.

 • Jak se starat o vnitřní rolety

  Důležité je především nestahovat rolety taháním za látku, ale ovládat je řetízkem umístěným naboku. Dále pak za rolety netahat proto, aby nedošlo ke stržení látky z ovládací hřídele, čímž by byla omezena funkce stahování a roztahování rolet. Stejně jako vnitřní žaluzie, i vnitřní rolety čistěte pouze vlhkým hadříkem a používejte pouze vodu se saponátem. Vyvarujte se silnému tlaku na plochu látkových rolet, které byste mohli poškodit. K častějšímu čištění doporučujeme používat jemnou prachovku.

 • Nejčastější problémy s vnitřními roletami

  I když jsou to speciální látky, stále jsou to látky. Proto je nutné dávat pozor, aby se nezašpinily např. mastnotou z kuchyně, špinavými rukami dětí nebo tlapkami domácích mazlíčků. Doporučujeme držet se toho, že k ovládání slouží ovládací řetízek, nikoliv roleta jako taková. Při správném používání vám vnitřní rolety vydrží roky. Dejte také pozor na silné poryvy větru, průvan nebo překážky, které by zabraňovaly volnému pohybu rolet při stažení nebo roztažení.

Vnitřní rolety a jejich provedení

Link to: LarosoLink to: SolarolLink to: Twintex
Link to: Římská roletaLink to: PliséLink to: Japonské stěny
Link to: Velux – vnitřní rolety

Máte zájem o tento produkt nebo se jen chcete zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.