Široký sortiment vnitřních rolet na míru

„Jakým způsobem si můžete navodit příjemné a útulné prostředí svého domova? Využití vnitřních rolet v interiéru bylo do nedávna považováno spíše za praktický prvek, který sloužil k regulaci světla a soukromí. Za poslední dobu se tohle změnilo a vnitřní žaluzie se stávají designovou součástí domácností.“

Nebojte se v interiéru barev

Jedním z důvodů, proč jsou vnitřní rolety považovány za moderní prvky, je široká nabídka materiálů a barev, které jsou k dispozici. Díky tomu si můžete najít takový design, který bude dokonale ladit k vašemu interiéru.

Takovým tipem může být klasická látková roleta Laroso. Její univerzální design a možnost vybrat si z několika stylových barev, je výborným způsobem, jak přinést jedinečný akcent a energický element do vašeho interiéru.

Plisé je svým způsobem skládaná látková žaluzie, která je vhodná i pro atypické tvary oken, takže se nemusíte obávat šikmin nebo oblouků. Plisé padne do každého prostoru a můžete si vybrat ze široké škály materiálů, dekorů a barevného provedení.

Hledáte vnitřní roletu vhodnou pro plastová, dřevěná nebo hliníková okna s izolačními skly? Vhodnou volbou je látková roleta Solarol, která vás uchvátí dokonalým designem a širokou škálou barevných látek, profilů i doplňků.

Naopak v případě, že jste fanouškem minimalismu, můžete si zvolit rolety, které se vyznačují jednoduchými liniemi a jednobarevnými povrchy, které plně splynou s vaším interiérem a dodají tak čistý a vkusný vzhled. Jako například originální vnitřní rolety Twintex ve variantách Twintex/Den a noc/Zebra. Jejich originalita spočívá v prolínání pruhů látek a postupnému propouštění světla.

Nejoblíbenějším produktem díky své eleganci a praktičnosti je římská roleta, která je prostorově nenáročným doplňkem do každého interiéru a pro její výrobu se používá jakákoliv dekorační látka, která může shodná s ostatními dekoracemi.

Zkrátka vybere si opravdu každý! Pokud tedy hledáte moderní a vkusné způsoby, jak ozvláštnit svůj domov a zároveň si zachovat plnou kontrolu nad regulací světla a soukromí, tak jste zvolili správnou cestu. Nechte se inspirovat a užívejte si pohodlí vašeho domova se SOLAR-TECHNIK.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK