SOLAR-TECHNIK

Český výrobce stínící techniky s tradicí od

roku 1991.

Staňte součástí našeho týmu!

Jsme SOLAR-TECHNIK. Rodinná společnost s více než 30letou tradicí.

Jsme ryze česká rodinná firma s 30letou tradicí na trhu. Vyrábíme nejen vysoce kvalitní a spolehlivou stínící techniku jako jsou žaluzie, rolety, markýzy, slunolamy, sítě proti hmyzu, ale také nabízíme řadu doplňkového vybavení, jakou jsou lamelové dveře, garážová vrata nebo japonské posuvné stěny. Součástí firmy je také komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny a odlakovny pro železité a hliníkové povrchy.

Co vám nabízíme?

Dokonalé proškolení

Zaškolení a další odborný a profesní růst

Stabilita a jistota

Zázemí stabilní společnosti s 30 letou tradicí

Mimořádné odměny

Nabízíme systém mimořádných a Vánočních odměn

Práce za domem

Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Koho aktuálně hledáme?

MONTÁŽNÍ TECHNIK

Chtěli byste zkusit něco nového? Baví vás pracovat rukama a necháváte si záležet na detailech? Chtěli byste práci v interéru bez těžkých činností jako je zbíjení, sekání a podobné práce? Pokud ano, tak tato práce je přímo pro Vás.

Co vás čeká?

  • Zaměřování i montáž stínící techniky u zákazníků.
  • Pohodlná práce v interiérech a žádné náročné nebo venkovní práce.
  • Zodpovědnost za své rozhodnutí, manipulaci s výrobky a za správné provedení montáže.
  • Dodržování dohodnutých termínů.
  • Ale na vše jste pojištěni.

Co od vás očekáváme?

  • Min. výuční list v technickém oboru.
  • Zkušenost s montážemi.
  • Samostatnost, technickou i fyzickou zdatnost.
  • Znalosti v oblasti stínící techniky výhodou.
  • Flexibilitu, ochotu učit se i cestovat v rámci ČR.
  • Spolehlivost a slušné vystupování.
  • Komunikativnost.
  • Zodpovědnost za výsledek.
  • Dobrá pracovní morálka.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

  • Firemní telefon.
  • Firemní tablet.
  • Možnost zapůjčení firemního auta i pro soukromé účely.
  • Mladý kolektiv, který vás vše naučí.
  • Práce jako HPP.
  • Odpovídající ohodnocení za vaši práci.
  • Stravenkový paušál – peníze na účet ke mzdě.
  • Mimořádné a vánoční odměny.
  • Sleva na firemní výrobky.
  • Firemní oblečení.
  • Jsme rodinná firma s rodinným přístupem.
  • Zaškolení a další odborný a profesní růst.
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj.

Zaujala vás tato pozice? Tak nás neváhejte pomocí kontaktního formuláře nebo napište přímo paní ředitelce Dagmar Suré na e-mail sura@solartechnik.cz.

SKUPINA MONTÁŽNÍCH TECHNIKŮ

Jste manuálně zruční? Baví vás ruční práce a tvorba nových věcí? Rádi pracujete v terénu, komunikace se zákazníky vám nedělá problém a chcete vidět výsledky své práce hned na místě?

  • Montáž stínící techniky u zákazníků.
  • Zodpovědnost za správnou manipulaci s výrobky a za správné provedení montáže.
  • Dodržování stanovených termínů.

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Neustálý přísun zakázek.
  • Spolupráce s centrálou firmy a obchodním týmem.
  • Práce jako OSVČ.
  • Ohodnocení odpovídající kvalifikaci a výkonu.

1 zakladatel

A stále jsme rodinná společnost!

40 zaměstnanců

Kteří tvoří jádro společnosti.

30 let

Pro vás přinášíme stínící techniku.

45 000+ projektů

Které máme již za sebou.

Kontaktujte nás

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.