C design

Nabízíme Vám tři základní druhy žaluzií: horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. Vybrat si můžete z mnoha barev a materiálů. Každý typ žaluzií se hodí na určitý druh oken a je jen na Vás, kterému typu dáte přednost.

Interiérové žaluzie C designu oceníte hlavně v domácnosti a naopak ve firmě Vám spolehlivě poslouží některé z našich vertikálních žaluzií. V poslední době jsou také čím dál více populární venkovní žaluzie, které chrání nejen před slunečním světlem, ale i před hlukem a navíc v zimních měsících slouží i jako izolace. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Vnitřní žaluzie v provedení C-design
c-design SOALR-TECHNIK
žaluzie c-design

Celostínící (domykatelné) provedení žaluzie

Na přání zákazníka lze dodat vnitřní žaluzie se skladbou lamel v celostínícím provedení. Technické řešení spočívá v excentricky vyseknutých otvorech pro zvedací pásku a pro vodící silony. Díky tomu dochází při zaklopení žaluzie k minimalizaci prostupu světla a zajištění lepšího soukromí.

Ovládání žaluzie řetízkem koresponduje s celkovým moderním designem. Ovládací řetízek umožňuje jak sklápění lamel, tak i jejich vytahování a spouštění.

Horní a dolní profil je nabízen v barvách: bílá, hnědá, antracit, béžová, zlatý dub, stříbrná.

Přední stranu horního profilu (pohled z interiéru) je možno za příplatek překrýt:

  1. Zaoblenou (rondo) lištou ve standardních barvách profilu nebo rondo lištou s imitací dřeva. Stejně barevně je pak laděna i zadní a spodní strana horního profilu (pro „pohled z ulice“) a dolní C profil žaluzie.
  2. Samolepící krycí páskou v šesti typech imitace dřeva (polep přední i zadní strany). V případě, kdy je rám okna „dvoubarevný“ (např. z ulice imitace dřeva, z interiéru bílý), je možný polep pouze zadní strany horního profilu (aby při „pohledu z ulice“ ladila barva profilu s rámem okna).

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledy vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.

Hello