Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie použijte tam, kde chcete zastínit větší plochu a zároveň dát místnosti zajímavý designový prvek, který je vhodný pro použití do interiŕu domu, bytu ale i komerčních prostor a kanceláří. Aby jste měli jistotu, že vertikální žaluzie sednou svým designem do každého interiéru, nabízíme širokou škálu barev i vzorů.

Ke stažení:

Galerie produktů

Vertikální žaluzie SOLAR-TECHNIK
Vertikální žaluzie SOLAR-TECHNIK

Systémy ovládání žaluzií nabízejí mnoho kombinací:

Vertikální žaluzie slouží jako vhodný zastiňovací prostředek v kancelářích i domácnostech. Zároveň představují vhodnou dekoraci k doladění interiéru. Velké množství dostupných typů látkových lamel v široké škále barev a vzorů umožňuje perfektní sladění žaluzie s barvou stěn nebo nábytku.

Jedná se o svislé látkové žaluzie s lamelami o šířce 127 mm nebo 89 mm v široké škále barev, struktur a motivů použitých látek. Natáčení lamel umožňuje regulovat intenzitu a směr světla, přičemž zůstává zachována intimita interiéru. Vertikální žaluzie jsou svou snadnou údržbou a obsluhou ideálním řešením pro každý prostor.

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o Variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.