Vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie použijte tam, kde chcete zastínit větší plochu a zároveň dát místnosti zajímavý designový prvek. Vertikální žaluzie jsou vhodné pro použití do interiéru domu, bytu ale i komerčních prostor a kanceláří. Abyste měli jistotu, že vertikální žaluzie sednou svým designem do každého interiéru, nabízíme širokou škálu barev i vzorů.

Ke stažení:

Galerie produktů

Vertikální žaluzie SOLAR-TECHNIK
Vertikální žaluzie SOLAR-TECHNIK

Systémy ovládání žaluzií nabízejí mnoho kombinací:

Vnitřní vertikální žaluzie slouží jako vhodný zastiňovací prostředek v kancelářích i domácnostech. Zároveň představují vhodnou dekoraci k doladění interiéru. K dispozici je velké množství barevných variant a vzorů látkových lamel. Díky tomu tyto vertikální žaluzie umožňují perfektní sladění žaluzií s barvou stěn nebo nábytku.

Jedná se o svislé látkové vnitřní žaluzie s lamelami o šířce 127 mm nebo 89 mm v široké škále barev, struktur a motivů použitých látek. Natáčení lamel umožňuje regulovat intenzitu a směr světla, přičemž zůstává zachována intimita interiéru. Vertikální žaluzie jsou svou snadnou údržbou a obsluhou ideálním řešením pro každý prostor.

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledům zvídavých sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.