Solarol

Vnitřní látková roleta SOLAROL je speciálně vyvinuta a určená pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními skly. Naprosto dokonalý design a integrace s oknem jsou hlavními přednostmi nového systému zastínění.

Galerie produktů

Solarol roleta SOLAR-TECHNIK

Látková vnitřní roleta SOLAROL je speciálně vyvinuta a určená pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními skly. Naprosto dokonalý design a integrace s oknem jsou hlavními přednostmi nového systému zastínění.

SOLAR-TECHNIK nabízí širokou barevnou škálu látek, profilů i doplňků.

Ovládání je zajištěno nekonečným kuličkovým řetízkem. Miniaturní navíjecí mechanismus je esteticky překryt zaoblenou hliníkovou kazetou, která umožňuje dokonalé optické i funkční splynutí s oknem. Roleta může být fixována v jakékoliv výšce. Vedení odvíjející se tkaniny je zajištěno bočními vodícími lištami. Plastové vodící lišty zabraňují pronikání světla po stranách rolety. Roleta umožňuje i provedení plného zatemnění (s použitím zatemňovacích látek).

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: LarosoLink to: C designLink to: Twintex

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.