Solarol

V nabídce našeho sortimentu naleznete i řadu různých rolet. Jedná se zejména o předokenní rolety, které se instalují nejen proti slunečnímu záření, ale také Vám ochrání majetek proti násilnému vniknutí. Specifickým produktem jsou naše nadokenní rolety, které jsou vhodné pro obytné kontejnery. Velmi populární jsou látkové rolety, které nabízíme v mnoha různých barvách a provedení. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Látková roleta SOLAROL je speciálně vyvinuta a určená pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními skly. Naprosto dokonalý design a integrace s oknem jsou hlavními přednostmi nového systému zastínění.

SOLAR TECHNIK nabízí širokou barevnou škálu látek, profilů i doplňků.

Ovládání je zajištěno nekonečným kuličkovým řetízkem. Miniaturní navíjecí mechanismus je esteticky překryt zaoblenou hliníkovou kazetou, která umožňuje dokonalé optické i funkční splynutí s oknem. Roleta může být fixována v jakékoliv výšce. Vedení odvíjející se tkaniny je zajištěno bočními vodícími lištami. Plastové vodící lišty zabraňují pronikání světla po stranách rolety. Roleta umožňuje i provedení plného zatemnění (s použitím zatemňovacích látek).

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: LarosoLink to: C designLink to: Twintex

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

5 + 3 = ?