INT 50

Nabízíme Vám tři základní druhy žaluzií: horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. Vybrat si můžete z mnoha barev a materiálů. Každý typ žaluzií se hodí na určitý druh oken a je jen na Vás, kterému typu dáte přednost.

Interiérové žaluzie C designu oceníte hlavně v domácnosti a naopak ve firmě Vám spolehlivě poslouží některé z našich vertikálních žaluzií. V poslední době jsou také čím dál více populární venkovní žaluzie, které chrání nejen před slunečním světlem, ale i před hlukem a navíc v zimních měsících slouží i jako izolace. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Designové žaluzie do velkých prostor

Tyto interiérové žaluzie se hodí do oken do velkých prostor, jako jsou kanceláře, kavárny, restaurace nebo prostorné pokoje rodinných domů. Tento typ vnitřních žaluzií se nemontuje na rám okna, ale na stěnu, strop nebo do okenního výklenku.

Jednotlivé typy interiérových žaluzií se od sebe neliší pouze barvou, ale také tvarem a šířkou jednotlivých lamel. Ovládání žaluzií je možné klikou, šňůrou nebo kovovým řetízkem. Je možné oboustranné naklápění, můžete tak účinně regulovat průnik světla.

Výhody produktů

Cenově dostupné

Jedná se o Variantu stínění, která je léty odzkoušená a dostupná za příznivou cenu.

Udržuje soukromí

Pomohou Vám proti slunci, ale také proti pohledy Vašich sousedů.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: SolarolLink to: TwintexLink to: Laroso

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.