Velux

Síť VELUX je praktickým a vyhledávaným příslušenstvím oken a dveří.

Zajišťuje přirozenou ochranu proti hmyzu při otevřeném okně. Tenká a průhledná síťovina je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje životnost po mnoho desítek let. Nebrání přístupu světla, umožňuje volnou cirkulaci čerstvého vzduchu a nebrání výhledu ven. Snadno se instaluje a nepřekáží při otevírání a zavírání okna. Pokud se nepoužívá, lze ji jednoduše skrýt v horním pouzdře.

Galerie produktů

SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu
SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu
SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu

Síť VELUX je praktickou ochranou před obtížným hmyzem. Nejvíce se hodí v létě, ale své využití najde u většiny domácností téměř celoročně. Tenké bílé profily vizuálně splývají s ostěním a jsou téměř neviditelné.

Díky snadné montáži a demontáži na okenní rám je elegantním a vysoce funkčním doplňkem každého okna. Po odstranění nezanechává stopy na rámu. Je určena k opakovanému použití. Ovládá se manuálně pomocí madla. Údržba je snadná, jednou ročně ji stačí omýt od pylu a nečistot.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.