Velux

Síť VELUX je praktickým a vyhledávaným příslušenstvím oken a dveří.

Zajišťuje přirozenou ochranu proti hmyzu při otevřeném okně. Tenká a průhledná síťovina je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje životnost po mnoho desítek let. Nebrání přístupu světla, umožňuje volnou cirkulaci čerstvého vzduchu a nebrání výhledu ven. Snadno se instaluje a nepřekáží při otevírání a zavírání okna. Pokud se nepoužívá, lze ji jednoduše skrýt v horním pouzdře.

Galerie produktů

SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu
SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu
SOLAR-TECHNIK Sítě proti hmyzu

Síť VELUX je praktickou ochranou před obtížným hmyzem. Nejvíce se hodí v létě, ale své využití najde u většiny domácností téměř celoročně. Tenké bílé profily vizuálně splývají s ostěním a jsou téměř neviditelné.

Díky snadné montáži a demontáži na okenní rám je elegantním a vysoce funkčním doplňkem každého okna. Po odstranění nezanechává stopy na rámu. Je určena k opakovanému použití. Ovládá se manuálně pomocí madla. Údržba je snadná, jednou ročně ji stačí omýt od pylu a nečistot.

Výhody produktů

Ochrana před hmyzem

S našimi sítěmi se můžete spolehnout, že k Vám žádný nezvaný host nezavítá.

Funkční a líbivé

Slouží jako doplněk dveří nebo oken a zároveň nebrání výhledu.

Jednoduchá manipulace

Jednoduchá montáž i demontáž, proto sítě využíváte, jen když je potřeba.

Další produkty

Link to: Dveřní rolo sítěLink to: Dveřní pevné sítěLink to: Dveřní plisé sítě

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.