Clona s kazetou

Clona s kazetou je určená pro každý typ balkonu. Ať už bydlíte v paneláku, cihlové bytovce, nebo chcete uchránit před sluncem balkon v rodinném domě. Balkonová clona je chytrým a především praktickým řešením. Vyniká svou kvalitou a odolností vůči různým vlivům počasí a svou příjemnou cenou.

Galerie produktů

Fasádní clony SOLAR-TECHNIK
Fasádní clony SOLAR-TECHNIK
Fasádní clony SOLAR-TECHNIK

Clona s kazetou je určená pro každý typ balkonu. Je jedno, jestli bydlíte v paneláku, cihlovém domě nebo chcete uchránit před sluncem balkon rodinného domu. Balkonová clona je chytrým a především praktickým řešením. Vyniká svou kvalitou a odolností vůči různým vlivům počasí a svou příjemnou cenou. Toto venkovní stínění je řešením vhodným pro každého. Přístup světla a stín si můžete sami regulovat, clona se ovládá mechanicky.

Balkonová clona navíc nemusí být použita pouze jako vertikální stínicí prvek. Balkonové clony s kazetou lze bez problému použít i pro horizontální stínění. Dají se skvěle využít např. pro zastínění pergoly na terase nebo před kavárnou. A nemusíte se bát, instalace clony s kazetou je nenáročná.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Výhodná cena

Clony jsou skvělou alternativou dražších stínících technik za skvělou cenu.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: Markýza bez kazetyLink to: Markýza s kazetouLink to: Fasádní clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.