Široká nabídka sítí proti hmyzu

„Určitě všichni znáte ten nikdy nekončící boj proti hmyzu, který se dostává do vašeho domu a vy už ztrácíte trpělivost. Tento problém se dá vyřešit sítěmi proti hmyzu. A my vám navrhneme to nejlepší řešení za skvělou cenu. Už žádný otravný hmyz, jen klid a pohoda.“

Správně řešení úplně pro každého

Naše široká škála sítí proti hmyzu je navržena s ohledem na maximální efektivitu a jednoduchou manipulaci. Bez ohledu na typ vašich oken nebo dveří, naši zkušení zaměstnanci vám radí poradí a navrhnout to nejlepší řešení, které bude vyhovovat přesně vašim požadavkům.

Taky víme, že sítě do oken a dveří jsou nejlepší ochranou proti hmyzu a jejich funkce je hlavně praktická. Díky modernímu designu jsou však i elegantním doplňkem, který se dá kombinovat i s jinými typy stínicí techniky.

Varianta ROLO

Jedním z možných řešení jsou naše rolovací sítě ROLO, které se hodí jak pro okna, tak i pro balkonové dveře. Systém těchto sítí určen hlavně pro ty, kteří nemají kolem dveří dostatek prostoru. Díky nim si můžete užívat čerstvý vzduch, krásný výhled z vašeho balkonu, a přitom mít klid od otravného hmyzu. Je to elegantní alternativa k pevným sítím a zároveň funkční.

Není nad klasiku

Pro ty méně náročné tady pak jsou klasické pevné sítě proti hmyzu, samozřejmě jak pro okna, tak i dveře. Tyto sítě jsou vhodné pro klasická dřevěná nebo plastová okna a dveře. Největší výhodou je snadná montáž přímo na rám okna. U dveří je možné sít opatřit praktickým průlezem, což jistě ocení majitelé čtyřnohých mazlíčků.

Moderní řešení v boji proti hmyzu

Naše plisé sítě jsou ideální volbou pro ty, kteří vyžadují moderní alternativu ke klasickým provedením sítí proti hmyzu. Velkou výhodou těchto sítí proti hmyzu je prostorová nenáročnost a vysoká odolnost proti korozi i teplotním vlivům. Jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu a jejich ovládání je opravdu jednoduché.

U nás v SOLAR-TECHNIK dbáme na kvalitu našich řešení, aby byl náš zákazník plně spokojen. Vždy se pokusíme najít to správné řešení za tu správnou cenu.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK