Předokenní žaluzie – Z70/Z90

Venkovní žaluzie s označením Z jsou všeobecně nejpopulárnějším typem žaluzií mezi našimi zákazníky. Decentní a tiché venkovní žaluzie si lidé zamilovali především pro jejich vysoké stínění a velkou pevnost. Nabízí tak dostatečnou ochranu před přímým slunečním svitem. Nabízíme variantu pro pokoje s malými okny i variantu pro velká, např. francouzská, okna vašich obývacích pokojů. Ovládání žaluzií nabízíme jako manuální nebo elektronické. Pro vyznavače chytrých domácností máme v nabídce systém Smart Home.

Ke stažení:

Galerie produktů

Venkovní žaluzie Z70

Decentní a tiché venkovní žaluzie Z70 nabízejí dostatečnou ochranu před přímým slunečním světlem a nežádoucím teplem. Mají větší množství úzkých lamel, vypadají tak dobře především v pokojích s malými okny.

Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie Z90

Všeobecně nejoblíbenější typ venkovních žaluzií Z90 si lidé zamilovali především pro vysoké stínění a maximální pevnost a odolnost. Žaluzie se širokými lamelami se budou skvěle vyjímat na vašem francouzském okně, terase a jiných velkých prosklených plochách.

Nabízíme velké množství světlých i tmavých odstínů. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí v každém ročním období.

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Fasádní clonyLink to: Vnitřní žaluzie

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.