Předokenní žaluzie – Z70/Z90

Jedinečný ochranný prvek oken moderních domů.

Venkovní žaluzie jsou nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Vyrábí se z vysoce odolného materiálu, který vydrží všechny nepřízně počasí.
Dodáváme je seřízené, aby jejich instalace nebyla náročná. V případě potřeby dodáváme žaluzie i v atypických rozměrech. Vyberte si z různých tvarů, barev a šířek lamel. Venkovní žaluzie si můžete pořídit na všechna okna domu, nebo tento typ stínění zvolit například pouze na terasu.

Galerie produktů

Venkovní žaluzie Z-70

Decentní a tiché venkovní žaluzie nabízejí dostatečnou ochranu před přímým slunečním světlem a nežádoucím teplem. Mají větší množství úzkých lamel, vypadají tak dobře především v pokojích s malými okny.

Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální, elektronické a milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie Z-90

Všeobecně nejoblíbenější typ venkovních žaluzií si lidé zamilovali především pro vysoké stínění a maximální pevnost a odolnost. Žaluzie se širokými lamelami se budou skvěle vyjímat na vašem francouzském okně, terase a jiných velkých prosklených plochách.

Nabízíme velké množství světlých i tmavých odstínů. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální, elektronické a milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou Vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Fasádní clonyLink to: Interiérové žaluzie

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

4 + 3 = ?