Předokenní žaluzie – Z70/Z90

Venkovní žaluzie s označením Z jsou všeobecně nejpopulárnějším typem žaluzií mezi našimi zákazníky. Decentní a tiché venkovní žaluzie si lidé zamilovali především pro jejich vysoké stínění a velkou pevnost. Nabízí tak dostatečnou ochranu před přímým slunečním svitem. Nabízíme variantu pro pokoje s malými okny i variantu pro velká, např. francouzská, okna vašich obývacích pokojů. Ovládání žaluzií nabízíme jako manuální nebo elektronické. Pro vyznavače chytrých domácností máme v nabídce systém Smart Home.

Ke stažení:

Galerie produktů

Venkovní žaluzie Z70

Decentní a tiché venkovní žaluzie Z70 nabízejí dostatečnou ochranu před přímým slunečním světlem a nežádoucím teplem. Mají větší množství úzkých lamel, vypadají tak dobře především v pokojích s malými okny.

Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie Z90

Všeobecně nejoblíbenější typ venkovních žaluzií Z90 si lidé zamilovali především pro vysoké stínění a maximální pevnost a odolnost. Žaluzie se širokými lamelami se budou skvěle vyjímat na vašem francouzském okně, terase a jiných velkých prosklených plochách.

Nabízíme velké množství světlých i tmavých odstínů. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektronické. A milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit se systémem Smart Home. Nabízíme provedení v několika barvách a odstínech.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí v každém ročním období.

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Fasádní clonyLink to: Vnitřní žaluzie

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.