Slunolamy

Vy sami si volíte, kolik světla na svém pozemku chcete.
Slunolamy jsou žaluziový systém, který reguluje dopad slunečního záření. Systém lze instalovat tak, že vyčnívá z fasády nebo je s ní rovnoběžný. Nejčastěji narazíte na slunolamy vyrobené z hliníku. Naše slunolamy nemají téměř žádné nároky na údržbu a jsou vysoce praktické. Slunolamy využijete všude tam, kde si přejete mít v různou denní dobu různý typ slunečního stínění. U bazénu, na zahrádce nebo třeba při posezení na dvorku. Slunolamy jsou vysoce odolné a vydrží mnoho desítek let.

Ke stažení:

Galerie produktů

84R

(84 mm široké, 1,8 mm silné) – klasický systém , který je ideální pro přímé, zakřivené nebo úhlové fasádní aplikace. Vyznačuje se elegantním, lehkým vzhledem a hladkými zaoblenými hranami.

100R

(100 mm široké, 0,6 mm silné) – žaluziový systém je vyroben ze silných a velmi trvanlivých lamel profilu C z protlačovaného hliníku a vyznačuje se otevřeným a masivním vzhledem. Žaluziový systém 100 R umožňuje větší rozteč nosníků.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období.

Dlouhodobá životnost

Vysoce kvalitní a testované materiály zajišťují dlouhodobou životnost.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Venkovní žaluzieLink to: Fasádní clonyLink to: Markýzy a Balkonové clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Click here to add your own text