Slunolamy

Vy sami si volíte, kolik světla na svém pozemku chcete.
Slunolamy jsou žaluziový systém, který reguluje dopad slunečního záření. Systém lze instalovat tak, že vyčnívá z fasády nebo je s ní rovnoběžný. Nejčastěji narazíte na slunolamy vyrobené z hliníku. Naše slunolamy nemají téměř žádné nároky na údržbu a jsou vysoce praktické. Slunolamy využijete všude tam, kde si přejete mít v různou denní dobu různý typ slunečního stínění. U bazénu, na zahrádce nebo třeba při posezení na dvorku. Slunolamy jsou vysoce odolné a vydrží mnoho desítek let.

Ke stažení:

Galerie produktů

84R

(84 mm široké, 1,8 mm silné) – klasický systém , který je ideální pro přímé, zakřivené nebo úhlové fasádní aplikace. Vyznačuje se elegantním, lehkým vzhledem a hladkými zaoblenými hranami.

100R

(100 mm široké, 0,6 mm silné) – žaluziový systém je vyroben ze silných a velmi trvanlivých lamel profilu C z protlačovaného hliníku a vyznačuje se otevřeným a masivním vzhledem. Žaluziový systém 100 R umožňuje větší rozteč nosníků.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období.

Dlouhodobá životnost

Vysoce kvalitní a testované materiály zajišťují dlouhodobou životnost.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Další produkty

Link to: Venkovní žaluzieLink to: Fasádní clonyLink to: Markýzy a Balkonové clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.

Click here to add your own text