Fasádní clony

Odolá větru, dešti a zároveň ochrání před sluncem.
Svislé fasádní clony jsou moderní alternativou k venkovním roletám a žaluziím. Takzvané screenové clony chrání váš interiér před přímými slunečními paprsky, ale zároveň vpustí do domu nebo bytu tolik světla, kolik je potřeba. Clona je odolná a ustojí všechny nepřízně počasí včetně prudkého deště a silného větru.

Ke stažení:

Galerie produktů

SOLAR-TECHNIK fasádní clony
SOLAR-TECHNIK fasádní clony
SOLAR-TECHNIK fasádní clony

Svislé fasádní clony jsou skvěle vypadající designovou alternativou k předokenním roletám. Díky širokému výběru barev a odstínů je skvěle sladíte s fasádou domu. Rolety jsou odolné, vydrží déšť i vítr a propustí denního světla tak akorát, aby bylo v interiéru příjemně.

Tento typ clony můžete použít také jako roletu do vaší pergoly, clona je pevná a trvanlivá, instalovat se dá jako boční zástěna a bude tak chránit prostor před větrem i bočními slunečními paprsky. Látky, ze kterých se clony vyrábějí, neblednou a i po mnoha letech si stále drží svoji barvu.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Venkovní žaluzieLink to: Markýzy a Balkonové clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.