Fasádní clony

Odolá větru, dešti a zároveň ochrání před sluncem.
Svislé fasádní clony jsou moderní alternativou k venkovním roletám a žaluziím. Takzvané screenové clony chrání váš interiér před přímými slunečními paprsky, ale zároveň vpustí do domu nebo bytu tolik světla, kolik je potřeba. Clona je odolná a ustojí všechny nepřízně počasí včetně prudkého deště a silného větru.

Ke stažení:

Galerie produktů

SOLAR-TECHNIK fasádní clony
SOLAR-TECHNIK fasádní clony
SOLAR-TECHNIK fasádní clony

Svislé fasádní clony jsou skvěle vypadající designovou alternativou k předokenním roletám. Díky širokému výběru barev a odstínů je skvěle sladíte s fasádou domu. Rolety jsou odolné, vydrží déšť i vítr a propustí denního světla tak akorát, aby bylo v interiéru příjemně.

Tento typ clony můžete použít také jako roletu do vaší pergoly, clona je pevná a trvanlivá, instalovat se dá jako boční zástěna a bude tak chránit prostor před větrem i bočními slunečními paprsky. Látky, ze kterých se clony vyrábějí, neblednou a i po mnoha letech si stále drží svoji barvu.

Výhody produktů

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí, v každém ročním období.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma.

Další produkty

Link to: Předokenní roletaLink to: Venkovní žaluzieLink to: Markýzy a Balkonové clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.