Chytrá domácnost na dosah ruky

Chcete se chránit před slunečními paprsky a zvědavými pohledy kolemjdoucích? Líbilo by se vám hlasové ovládání, sluneční čidlo nebo automatické scénáře pro regulaci slunečního svitu? Chytrá domácnost a chytré stínění toho umožňují ještě mnohem víc.

Podívejte se na nabídku produktů, které jsme již připravili pro chytrou domácnost se systémem Somfy TaHoma.

Ke stažení:

Výhody chytré stínící techniky

Teplotní pohoda

Chytrá stínící technika se postará o vaši pohodu regulací jasu přesně podle vašich představ.

100% soukromí

Dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat nebo třeba jen podle programu.

Hlasové ovládání

Ovládání hlasem nebo přes aplikaci je samozřejmostí. Doslova mluvíte se svým domem.

Jak to všechno funguje?

Chytré venkovní žaluzie

Motorizované venkovní žaluzie jsou prvním krokem k příjemnějšímu a pohodlnějšímu bydlení. Propojením do chytré domácnosti můžete chránit své soukromí a užívat si pohodlí, aniž byste o tom museli jakkoliv přemýšlet.

Venkovní žaluzie vám díky naklápění lamel pomohou plynule regulovat množství slunečních paprsků vnikajících do interiéru. Pomocí zapojení venkovních žaluzií do automatizace domácnosti v létě ušetříte náklady na klimatizaci a v zimě na vytápění. Doporučujeme také použít větrná čidla pro ochranu žaluzií i oken.

Pracujete s přirozeným světlem

Chytré venkovní žaluzie ve spolupráci se slunečním čidlem automaticky nastavují lamely do přesného úhlu po celý den. Vpustí do domu pouze tolik světla, kolik potřebujete a přitom nebudete oslněni.

Příjemná teplota

V létě chládek a v zimě vyhřáté místnosti. Propojte venkovní žaluzie se slunečním čidlem pro optimální komfort v souladu s venkovními podmínkami. Doporučujeme také použít větrná čidla pro ochranu žaluzií i oken.

Ovládání na dálku

Bez ohledu na to, kde jste a kolik je hodin můžete zkontrolovat venkovní žaluzie v mobilní aplikaci TaHoma. Ovládejte je na jeden dotek!

Chytré předokenní rolety

Motorizované rolety jsou prvním krokem k vytvoření pohodlnějšího života ve vašem domě. Přispívají k izolaci vašeho domu, ztěžují zlodějům pokusy o vloupání. Jsou ideální volbou pro ochranu před sluncem a pro úplné zatemnění vaší ložnice.

Předokenní rolety vám zajistí absolutní tmu i za bílého dne. Při úplném zatažení slouží zároveň jako bytelný bezpečnostní prvek. V zimě brání únikům tepla z interiéru a v létě jeho přehřívání. Získejte více komfortu, úspor na energiích a bezpečí díky zapojení do chytré domácnosti.

Jednoduché ovládání

S chytrými roletami stačí jen zmáčknout tlačítko na ovladači, ikonu v mobilní aplikaci TaHoma® nebo dát hlasový příkaz. A zavřete všechny vaše rolety při odchodu z domu a znovu je otevřete, když se vrátíte.

Chraňte své úspory

Naprogramujte své chytré rolety tak, aby reagovaly na venkovní podmínky. Jakmile v létě teploty uvnitř překročí například 25°C, vaše rolety se automaticky zavřou. Váš dům zůstane příjemně chladný. A navíc ochráníte svůj nábytek, domácí zvířata a rostliny před slunečními paprsky.

Ovládání na dálku

Rozhodněte se pro motor vybavený technologií io-homecontrol. Umožní vám propojit vaše inteligentní domácí zařízení a přijímat zpětnou vazbu v reálném čase, abyste zjistili stav zařízení.

Chytré venkovní látkové rolety (screeny)

Díky unikátní kombinaci materiálů odolají všem rozmarům počasí od pražení slunce až po nápory větru. Nabízejí vám stín bez ztráty výhledu ven a zachovávají maximální soukromí. Pomocí automatizace domácnosti se samy mohou vytahovat a zatahovat přesně podle vašich preferencí.

Pracujete s přirozeným světlem

Chytré venkovní žaluzie ve spolupráci se slunečním čidlem automaticky nastavují lamely do přesného úhlu po celý den. Vpustí do domu pouze tolik světla, kolik potřebujete při práci z domova a přitom se vyhnuly oslnění.

Příjemná teplota

V létě chládek a vyhřáté místnosti v zimě. Propojte venkovní žaluzie se slunečním čidlem pro optimální komfort v souladu s venkovními podmínkami! Doporučujeme také použít větrná čidla pro ochranu žaluzií i oken.

Ovládání na dálku

Bez ohledu na to, kde jste a kolik je hodin, se můžete podívat v mobilní aplikaci TaHoma® a zkontrolovat venkovní žaluzie. Ovládejte je jedním kliknutím.

Ovládání chytré stínící techniky je hračka

3 způsoby ovládání vašich zařízení pomocí TaHoma® switch

S hlasovým asistentem

Ovládejte svou chytrou domácnost pomocí kompatibilního hlasového asistenta (Siri, Google, Alexa).

S aplikací TaHoma®

Ovládejte svou chytrou domácnost z vašeho smatrphonu odkudkoliv.
Nechte TaHomu, aby vše ovládala s pomocí senzorů (slunečních, teplotních apod). nebo díky funkci časového programování.

S inteligentním ovládáním TaHoma® switch

Spusťte své oblíbené každodenní rutiny jedním dotykem díky dvěma přizpůsobeným tlačítkům přímo na boxu.

Obdobné produkty

Link to: Předokenní žaluzie – EXT 50Link to: Předokenní žaluzie – C65/C80Link to: Předokenní žaluzie – Z70/Z90

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.