Markýza bez kazety

Markýza bez kazety se hodí skvěle tam, kde je nad terasou převis, pod který lze ji namontovat a zároveň i schovat. Je jednoduchou variantou, jak dopřát své terase dostatek stínu v horkých letních dnech. Zároveň může sloužit jako ochrana před deštěm při letních bouřkách. Tuto markýzu pro vás máme v nabídce ve dvou provedeních, jež se liší maximální šířkou markýzy.

Galerie produktů

Markýza s kloubovými rameny – DIMALIO

Markýza s kloubovými rameny v otevřeném provedení. Markýzu je možné zhotovit v otevřeném provedení nebo s krycí stříškou, která chrání látku a hřídel před prachem a povětrnostními vlivy.

Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálostí barev. Ozdobná zakončení (volány) jsou součástí základní ceny.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v bílé barvě RAL 9010. Na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách. Montáž markýzy se provádí na stěnu, strop nebo krokev. U provedení se stříškou nelze provést montáž na strop .

Maximální rozměry

typMax. šířkaMin. výsuvMax. výsuvSklon
DIMALIO1100 cm150 cm300 cm10°-75°

Markýza s kloubovými rameny – NOLADIO

Jedná se o markýzu s kloubovými rameny v otevřeném provedení. Je vhodná k zastínění teras rodinných domů.

Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálostí barev. Ozdobná zakončení (volány) jsou součástí základní ceny.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v barvě RAL 9016. Na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách. Montáž markýzy se provádí na stěnu, strop nebo krokev.

Ovládání je ruční nebo motorické. U větších markýz doporučujeme motorické ovládání.

Standardní rozměry

provedeníMax. šířkaMin. výsuvMax. výsuvSklon
standard1400 cm150 cm400 cm5°-45°

Výhody produktů

Prodloužení životnosti

Ochráníte vybavení teras nebo balkónů a tím prodloužíte i jejich životnost

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Regulace světla

Dopřejte si přesně tolik sluníčka, kolik máte rádi.

Další produkty

Link to: Clona s kazetouLink to: Clona bez kazetyLink to: Fasádní clony

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.