Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou jedinečný ochranný i stínící prvek oken moderních domů.

Víte, že venkovní žaluzie jsou nejúčinnějším způsobem venkovního stínění s dlouhou životností? Vyrábíme venkovní žaluzie z materiálů, které mají vysokou odolnost proti nepřízni počasí.

Vyrobíme na míru i nainstalujeme

A to vždy na míru, aby instalace nebyla náročná a abychom zajistili jejich správnou funkci montovaných žaluzií. V případě potřeby dokážeme vyrobit žaluzie i v atypických rozměrech. Vyberte si z různých tvarů, barev a šířek lamel. Tyto žaluzie si můžete pořídit na všechna okna domu.

Ke stažení:

Proč si pořídit venkovní žaluzie SOLAR-TECHNIK?

 • Žaluzie pro všechna okna

  V nabídce jsou tři typy předokenních žaluzií pro vysoká okna, moderně pojaté domy i tradičněji smýšlející zákazníky. Hlavní rozdíly jsou v šířce lamel jednotlivých typů a možnostech využití.

 • Ovládání na přání

  Můžete si vybrat, jaké ovládání svých venkovních žaluzií zvolíte. Nabízíme klasické manuální, motorické nebo automatické přes systém chytré domácnosti.

 • Designový a bezpečnostní prvek

  Venkovní žaluzie jsou nejen designovým, ale také funkčním prvkem, který doplní vzhled vašeho domu nebo bytu. Zároveň fungují jako bezpečností prvek proti nezvaným návštěvníkům.

 • Zlepšení teplotního komfortu

  V horkých letních dnech vám venkovní žaluzie pomohou zlepšit teplotní komfort v místnostech vašeho domu. Snížíte díky nim teploty a ušetříte náklady na klimatizaci.

 • Široká škála barevných variant

  U venkovních žaluzií můžete dát průchod své fantazii. Nabízíme 21 barevných variant, tvarů a šířek lamel. Díky tomu může být stínicí technika originálem, který podtrhne design vašeho domu.

Ukázky instalací venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie jsou designový, ale i bezpečnostní prvek.
Zamření, výroba i montáž venkovních žaluzií
Kvalitní venkvoní žaluzie vydží destiletí
Venkovní žaluzie vyrobené na míru Zlín
Exteriérové žaluzie

Exterierové žaluzie přináší nejlepší kvalitu venkvoního stínění. Mají až 3x vyšší účinnost než interiérové žaluzie. Izolují také před teplem v parných letních dnech a v zimě naopak dokáží udržet teplo uvnitř domova. Venkovní žaluzie jsou kromě svých praktických funkcí také netradičním a vysoce estetickým architektonickým prvkem v rodinném domě nebo vilce.

Venkovní žaluzie dodáváme na elektronické dálkové ovládání. Žádoucí nastavení venkovního stínění tedy zvládnete jedním kliknutí.

Jaké výhody přináší venkovní žaluzie?

 • Nenajdete lepší stínění
 • Nádherný designový prvek
 • Jednoduché ovládání, které zvládne každý

Stále váháte, jestli pořídit venkovní žaluzie nebo rolety?

Jestli si máte vybrat žaluzie nebo venkovní rolety, je stálé téma. Proto jsme pro vás připravili článek, který se zabývá nejzásadnější rozdíly. Jednoduše pak sami posoudíte, jestli jsou pro vás vhodné venkovní žaluzie nebo raději zvolíte venkovní rolety.

A jestli přemýšlíte, zdali jsme pro vás ten správný partner, mrkněte se na náš rozhovor zde.

Výhody venkovních žaluzií

Teplotní pohoda

Pomohou vám udržet příjemné prostředí v každém ročním období.

100% soukromí

Přináší dokonalé soukromí kdykoliv jej budete potřebovat.

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou budovu.

Jaké typy venkovních žaluzií nabízíme?

Link to: Předokenní žaluzie – EXT 50Link to: Předokenní žaluzie – C65/C80Link to: Předokenní žaluzie – Z70/Z90

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

Tento kontaktní formulář je deaktivován, protože jste odmítli přijmout službu Google reCaptcha, která je nezbytná k ověření všech zpráv odeslaných formulářem.