Venkovní žaluzie

„Víte, jaký je nejúčinnější způsob venkovního stínění s dlouhou životností? Jsou to venkovní žaluzie, které spojují právě tyto dvě vlastnosti. Mimo jiné se také jedná o jedinečný a ochranný prvek oken moderních domů. Vybrat si můžete z různých tvarů, barev a šířek lamel.“

Venkovní žaluzie vám vyrobíme vždy na míru, aby instalace nebyla náročná a abychom zajistili jejich správnou funkci. Vysoce odolný materiál zajistí, že žaluzie vydrží všechny nepřízně počasí. V případě potřeby dokážeme vyrobit žaluzie i v atypických rozměrech.

Žaluzie s úzkými lamelami jsou elegantní a hodí se do domů, který mají užší nebo vysoká okna. Ovládání těchto venkovních žaluzií může být manuální nebo elektrické. Milovníky chytrých řešení potěší, že se dá propojit s vašim mobilním telefonem a můžete je ovládat přímo z gauče. Na výběr máte provedení v několika barvách a odstínech.

Venkovní žaluzie SOLAR-TECHNIK

Díky těmto žaluziím budete moct s maximální přesností regulovat vnik slunečního záření do interiéru. Žaluzie mají silné lamely, izolace je tak maximální a pro vaše pohodlí dodáváme už vše seřízené. Vybrat si můžete z mnoha odstínů barev a ozvláštnit tak svůj dům netradičním architektonickým prvkem.

Venkovní žaluzie SOLAR-TECHNIK

Žaluzie pro všechna okna

Z naší nabídky si vybere každý, a to i ti, kteří mají vysoká okna, moderně pojaté domy nebo preferují klasiku. Hlavní rozdíly jsou v šířce lamel jednotlivých typů a možnostech využití.

Ovládání na přání

Můžete si vybrat, jaké ovládání svých venkovních žaluzií zvolíte. Nabízíme klasické manuální, motorické nebo automatické přes systém chytré domácnosti.

Designový a bezpečnostní prvek

Venkovní žaluzie jsou nejen designovým, ale také funkčním prvkem, který doplní vzhled vašeho domu nebo bytu. Zároveň fungují jako bezpečností prvek proti nezvaným návštěvníkům.

Zlepšení teplotního komfortu

V horkých letních dnech vám venkovní žaluzie pomohou zlepšit teplotní komfort v místnostech vašeho domu. Snížíte díky nim teplotu v domě o několik stupňů a tím ušetříte náklady na klimatizaci.

Široká škála barevných variant

U venkovních žaluzií můžete dát průchod své fantazii. Nabízíme 21 barevných variant, tvarů a šířek lamel. Díky tomu může být stínicí technika originálem, který podtrhne design vašeho domu.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK