Venkovní rolety nejsou pouze letní záležitostí

„Přemýšlíte o instalaci venkovních rolet na okna vašeho domu či bytu? Stále si nejste jisti tím, jestli to bude mít kýžený efekt? V následujících řádcích jsme pro vás připravili souhrn výhod, které tyto venkovní rolety vyráběné přímo u nás v SOLAR-TECHNIK přináší.“

Jsou venkovní rolety pro každý dům či byt?

Na tuto otázku je jednouchá odpověď. Ano, jsou! Venkovní rolety lze namontovat na jakýkoliv dům, okna bytu, chatu či chalupu. Samozřejmě je lepší, když se montáž provádí při stavbě, ale jde to i zpětně.

Výhody venkovních rolet

Zatemňující venkovní rolety zajistí svým uživatelům kontrolu nad tím, kolik světla proniká do místnosti. Zároveň také snižují vnější ruchy z okolí. Díky tomu jsou velmi vítané před okny dětských pokojů a pracoven, aby vám a vašim dětem zajistili klid na práci, učení nebo spánek.

Během zimních měsíců jsou přítelem vašeho rodinného rozpočtu. Snižují totiž velmi citelně únik tepla kolem oken a tím vám šetří peníze. V letních měsících dokáží, při správně zaizolované fasádě a oknům, snížit vnitřní teplotu až o 10 °C! A co víc, pokud je nakombinujete se sítěmi do oken, zbaví vás v létě téměř úplně všudypřítomného hmyzu.

Venkovní rolety jsou i skvělým bezpečnostním prvkem. Pokud je máte stažené, nezvaný návštěvník by musel překonat další překážku a hlukem, který by způsobil, by na sebe zbytečně upozornil a váš dům se pro něj stává tak méně atraktivním.

Jaké typy venkovních rolet nabízíme?

Všechny venkovní rolety jsou vyráběny v naší režii přímo v sídle naší firmy ve Fryštáku. Základem jsou kvalitní hliníkové (které jsou pro lepší izolační vlastnosti vyplněny navíc PUR pěnou) a plastové lamely. Venkovní rolety nabízíme ve třech provedení tvarů – hrané, kulaté a zkosené. A ve dvou variantách ovládání – manuální a elektrické.

V případě, že stavíte či rekonstruujete dům, doporučíme vám rolety s montáží pod omítku, které skvěle zapadnou do celkového designu vašeho domu. Pokud jste se rozhodli pořídit si předokenní rolety dodatečně, nabízíme samozřejmě variantu i pro toto řešení. Roleta se pak namontuje přímo nad okno nebo na fasádu, podle požadavků. A jestli jste parkování svého vozu nebo zahradní domek vyřešili modulárním kontejnerem, nabízíme venkovní rolety i pro tento typizovaný rozměr oken.

Kompletní spektrum informací včetně fotografií naleznete na našem webu v sekci Produkty – Venkovní rolety. Nebo si můžete stáhnout kompletní produktový leták případně některé z našich realizací, kde jsme tyto rolety montovali. Jako např. revitalizace Holešovského pivovaru a stavby domu na Zlínských Pasekách.

Kde tohle všechno pořídíte?

Jednoduchá otázka, a ještě jednodušší odpověď. 😊 Zastavte se k nám do Fryštáku na ulici Holešovská, kde je sídlo firmy, výroba a hlavně showroom. Takže si vše můžete předem osahat, zeptat se na vše co vás zajímá a rovnou odejít s návrhem a objednaným zbožím. 😊 A nebo mrkněte na náš web www.solar-technik.cz a nebojte se nás kontaktovat emailem či telefonicky. Rádi se vám budeme věnovat a zpracujeme vám nezávislou nabídku.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK