Podzimní slevová mánie!

„Celý rok zvažujete, zda pořídit stínící techniku a pořád máte dvě hromádky PRO a PROTI? My pro vás máme jeden opravdu velký důvod, který patří na hromádku PRO. A to jsou podzimní slevy až 30 % na stínicí techniku a lamelové dveře! Přesvědčte se v článku. „

Nejen v létě je čas na nákup a instalaci stínicí techniky do oken vašich domů, bytů nebo kancelářských prostor. Ono i podzimní a zimní sluníčko dokáže hezky pozlobit a být pekelně ostré. Tak proč si nezpříjemnit víkendová rána nebo pracovní dny tím, že si jeho svit budete regulovat dle vlastních potřeb a zároveň se připravíte i na příští léto. Protože až se vedra přihlásí o slovo, vy budete připraveni.

A abychom vám trošku usnadnili rozhodování o tom, jestli nyní pořídit nebo nepořídit nějakou stínicí techniku, připravili jsme pro vás velkou slevovou akci. Vlastně několik slevových akcí. Můžete získat slevy ve výši až 30 % na některé z našich produktů.

Vnitřní žaluzie

Největších slev, a to až 30 %, můžete dosáhnout v případě, že se rozhodnete pro stínění vnitřními žaluziemi od SOLAR-TECHNIK a to konkrétně, když zvolíte klasický C design. Můžete ale vybírat i z další typů vnitřní žaluzií jako jsou meziokenní žaluzie  nebo moderní INT 50, na které získáte slevu 10 %. V případě, že zvolíte vertikální stínění, konkrétně vertikální žaluzií můžete pak počítat se slevou až 20 %. Dolaďte si okna své domácnosti nebo kanceláře našimi žaluziemi.

Látková roleta Solarol

Vnitřní látková roleta z naší produkce s názvem SOLAROL se slevové mánie dočkala také. Vy, naši zákazníci, na ni můžete dostat slevu 20 %! Hlavní předností této rolety je naprosto dokonalý design a integrace s oknem. Pro SOLAROL nabízíme širokou barevnou škálu látek, profilů a doplňků. Výhodou je také to, že roletu můžete fixovat v jakékoliv výšce zrovna chcete. SOLAROL umožňuje také úplné zatemnění a hodí se skvěle do ložnic nebo dětských pokojů.

Sítě proti hmyzu

Dalším produktem z našeho portfolia se slevou 20 % jsou sítě proti hmyzu. Praktický pomocník proti nezvaným hmyzím návštěvníkům z venku v momentě, kdy potřebujete doma vyvětrat nebo prostě chcete mít otevřená okna či dveře na balkon či terasu. A jakéže máme v nabídce?

Okenní sítě

Dveřní sítě

Balkonové clony

Třetí do party se slevou až 20 % jsou balkonové clony. Ty jsou skvělým pomocníkem pro zastínění balkónů a lodžií po celý rok. Nabízíme variantu s kazetou i bez kazety. Je jen na vás, kterou zvolíte. A u clon si dovolíme takový malý #lifehack. Pokud máte rádi promítání v kině, ale chtěli byste si ho užít z pohodlí domova, naše balkónová clona je k tomu jako stvořená. Mrkněte k nám na facebook, kde je to hezky názorně zobrazeno.

Lamelové dveře

Lamelové dveře jsou skvělým pomocníkem všude tam, kde máte málo místa. Hodí se skvěle do malých bytů, garáží nebo jako předělové stěny mezi kanceláří a zázemím. A my vám na ně nabízíme slevu až 10 %. A proč koupit lamelové dveře právě od nás? Dveře vám vyrobíme přímo na míru! Nejen, že vám dveře uděláme v rozměru, který přesně potřebujeme. Vybírat můžete i z různých variant uchycení a otevírání. Dále z širokého portfolia barev a dřevěných dekorů, velkého množství otevíracích klik a co víc, můžete si sami vymyslet, jak chcete rozmístit ve dveřích okna. Která si samozřejmě můžete zvolit v několika odstínech.

Kde tohle všechno pořídíte?

Jednoduchá otázka, a ještě jednodušší odpověď. 😊 Zastavte se k nám do Fryštáku na ulici Holešovská, kde je sídlo firmy, výroba a hlavně showroom. Takže si vše můžete předem osahat, zeptat se na vše co vás zajímá a rovnou odejít s návrhem a objednaným zbožím. 😊 A nebo mrkněte na náš web www.solar-technik.cz a nebojte se nás kontaktovat emailem či telefonicky. Rádi se vám budeme věnovat a zpracujeme vám nezávislou nabídku.

Slevová akce platí do odvolání.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK