Rozzařte svůj interiér a dodejte mu nádech luxusu s vnitřními látkovými roletami

Někdy i malá změna v interiéru vašeho domu nebo kanceláře dokáže udělat velké zázraky. Jiná barva na zdi, nový potah polštářů na gauči nebo třeba změna rozložení nábytku. Ale málo koho napadne, že nový nádech interiéru dokáží dodat i látkové rolety do oken a japonské stěny.“

Vnitřní rolety k zastínění oken

Látkové vnitřní rolety z naší dílny ve Fryštáku jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu výsledku. Jsou vhodným doplňkem nejen do bytů, ale i kancelářských a komerčních prostor. Krom zvýšeného soukromí přidají prostorám také nádech luxusu. Velkou výhodou našich rolet je především to, že jsou dělané na míru každému zákazníkovi. Nestane se tedy, že by nesedly někomu do oken. A jaké rolety pro vás máme v nabídce?

Jelikož je nabídka oken, do kterých můžete látkové rolety dát, opravdu široká, máme pro vás hned několik druhů variant stínění. Pokud by vás zajímalo, jak vnitřní rolety vypadají v rámci realizace revitalizace objektu bývalého pivovaru v Holešově, mrkněte sem pod tento odkaz.

Univerzální roleta LAROSO

Tyto univerzální látkové rolety jsou pro různé varianty použití a skvěle sednou do všech oken. Mohou sloužit k zastínění, zatemnění, jako dekorace nebo vhodný doplněk do oken v rámci stylu celého interiéru.

Roleta pro okna s izolačními skly

Pokud vlastníte dřevěná, plastová nebo hliníková okna s izolačními skly, látková roleta SOLAROL je skvělým kandidátem. Jejími hlavním přednostmi je dokonalý design a integrace přímo do okna.

Rádi bychom vás však upozornili, že u tohoto typu rolety je nutná konzultace s našimi techniky ohledně možnosti instalace této rolety. Je to proto, že rám okna musí splňovat určité parametry na tvar a šířku zasklívací lišty. Což jsou prvky, které částečně ovlivňují možnost montáže tohoto typu rolety.

Plynně regulovatelné rolety TWINTEX

Jestli hledáte originální řešení zastínění interiéru a zároveň neotřelou dekoraci, rolety TWINTEX jsou pro vás tím pravým. Plynulou regulaci slunečního svitu nabízí díky tomu, že mají vodorovně dělenou látku na průhledné a neprůhledné proužky, které se střídají.

Stínění starých Římanů

I tak by se dala představit ŘÍMSKÁ ROLETA, která patří mezi nejoblíbenější produkty díky své eleganci a atraktivitě. Navíc je možné si tuto roletu pořídit s elektronickým ovládáním pro zvýšení vašeho pohodlí.

Nechcete klasické žaluzie? Použijte plisé!

Skládané látkové žaluzie, alias plisé, umožňují stahování a vytahování v obou směrech! Jsou vhodné pro všechny typy oken a je možné je použít i do atypický tvarů oken.

Japonské stěny jako dělící prvek místnosti

Hledáte originální prvek, kterým oživíte svou domácnost nebo kancelářské prostory? Tak to jste tady správně. Japonské stěny splňují požadavky na vysoce elegantní a estetický způsob zastínění interiéru.

Jejich velkou výhodou je to, že umožnují nejen zastínění, ale i optické rozdělení prostor vašeho interiéru. Dokonce jimi můžete zakrýt velká francouzská okna nebo celé prosklené stěny vašich kanceláří.

Jak japonské stěny fungují?

Jedná se o velmi důmyslné kombinace žaluzií a rolet. Jsou chytré a praktické řešení nejen do domů a bytů, ale i pracovních prostor jako jsou kanceláře nebo restaurace. Jednu realizaci pro vás máme připravenu přehledně v naší případové studii, kde se můžete nechat inspirovat využitím.

Chtěli byste oživit interiér domova, ale nevíte si rady?

To ale vůbec nevadí. Zastavte se u nás na vzorkovně ve Fryštáku nebo v Praze. My vám rádi poradíme i pomůžeme najít originální řešení, které bude sedět na míru vašim potřebám. Těšíme se na vás.