Nová služba pro naše zákazníky. A zdarma!

Prášková lakovna a chemické odlakování

„Stalo se vám již v minulosti, že jste museli řešit problém s poškozenou stínicí technikou? Byla to zdánlivá banalita, ale stejně jste kvůli tomu museli volat servisního technika, protože jste nevěděli, jak např. žaluzie rozebrat a opravit přetržený silon? Tak tomu je nyní konec. 😊“

Nový seriál na našem webu

Abyste nemuseli kvůli každé drobné opravě, jako je přetržený vodící silon v žaluzii nebo poškozený řetízek ovládání, volat našeho servisního technika, rozhodli jsme se, že vám půjdeme naproti. A vytvořili jsme nový webový seriál. Seriál, který v sobě ukrývá návody na opravu stínicí techniky v domácích podmínkách.

Co v seriálu najdete

Tři návody, které jsme pro vás připravili se zabývají:

Součástí každého návodu je video s výměnou poškozeného komponentu a přesným postupem, který je třeba dodržet, aby oprava byla úspěšná. Samozřejmostí je také soupis vybavení, které bude pro úspěšnou opravu potřeba.

Kde seriál naleznete

Seriál Údržba a opravy stínicí techniky naleznete v sekci Zákaznická podpora v menu našeho webu. Po jejím rozkliknutí na vás vyjede rolovací nabídka, kde se krom tohoto seriálu dají nalézt také produktové letáky a případové studie ve formátu PDF se zajímavými realizacemi, které máme za sebou.

Stalo se vám už někdo, že se vám doma porouchala stínicí technika a chtěli jste si ji opravit sami a nevěděli jak? Dejte nám vědět do zpráv na našem facebookovém profilu s jakým problémem jste se potkali.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK