Proč je kombinace plisé sítí a venkovních žaluzií geniální?

Prášková lakovna a chemické odlakování

„Zkombinovat venkovní stínicí techniku a ochranu proti hmyzu může být mnohdy náročný úkol. Jednou jsou to estetické důvody, podruhé zase nemožnost montáže toho či onoho systému, jindy je překážkou to, že zákazník netuší, proč by právě tuto kombinaci měl zvážit a k čemu by mu mohla být dobrá. Ale od toho jsme tu my, abychom pro vás připravili ty nejlepší kombinace a varianty stínicí techniky.“

Plisé sítě do dveří jako stylový doplněk i ochrana proti hmyzu

Plisé sítě jsou totiž moderní a stále populárnější variantou klasických sítí proti hmyzu. Jejich hlavní výhodou je minimální prostorová náročnost a odolnost vůči korozi i teplotním vlivům. Plisé sítě jsou také ideální do bezbariérových prostor. Jejich zavírání a zajištění totiž řeší praktický magnet.

Plisé sítě a venkovní žaluzie = skvělá kombinace

Možná se ptáte, proč je kombinace plisé sítě a venkovní žaluzie populární a proč ji doporučujeme. Důvod je jednoduchý. Díky venkovním žaluziím si můžete bez problému regulovat průnik světla do interiéru a zároveň pohodlně větrat. A v tomto momentu přicházejí ke slovu plisé sítě. Pokud totiž máte v domě nebo bytě francouzská okna, která používáte zároveň jako dveře na terasu nebo balkon, jsou plisé sítě nejlepším řešením. Při větrání se staženými žaluziemi brání vniknutí hmyzu do místnosti a zároveň jimi můžete bez problému procházet dovnitř a ven z terasy či balkonu.

Dvakrát měřte a jednou řežte

I tak se dají interpretovat následující řádky. Jak to myslíme? V momentě, kdy si necháte nainstalovat venkovní žaluzie a nemyslíte na to, že možná v budoucnu budete chtít i sítě proti hmyzu, nebudete mít prostor v oknech pro tyto sítě připraven a vznikne problém. V HS portálech vznikne mezera, kterou vám dovnitř bude lítat otravný hmyz ať chcete nebo ne.

Když si vyberete venkovní žaluzie u nás, v SOLAR-TECHNIK, nemusíte mít z tohoto problému obavu. Myslíme na to při návrhu již automaticky a svých zákazníků se vždy ptáme, jestli budou chtít instalovat i plisé sítě nebo ne.

Sety za zvýhodněnou cenu

Nemusíte se bát. Když vám nabízíme řešení tohoto stylu, nedáme vám jej za plnou cenu. Vždy vám na kompletní set plisé sítě a venkovní žaluzie uděláme akční cenu.

Pokud vám v hlavě hlodá myšlenka pořízení právě tohoto řešení, ale máte kolem něj otázky, neváhejte se nám ozvat nebo se zastavit u nás na vzorkovně ve Fryštáku či kanceláři v Praze. Rádi s vámi vše projdeme a pomůžeme vám vybrat tu nejlepší variantu pro vaše obydlí.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK