Prášková lakovna a chemické odlakování

„Stínicí technika nemusí být pouze letní záležitostí, která vás bude chránit od ostrého a horkého slunce, ale může se také stát stylovým doplňkem vašeho bydlení a vy si tak můžete užít komfort vašeho domova za jakéhokoliv počasí.“

A i když už nás léto pomalu začíná opouštět, my v SOLAR-TECHNIK se sezónou rozhodně ještě nekončíme! Využijte možnosti jedinečných slev a pořiďte si stínicí techniku od SOLAR-TECHNIK za skvělé ceny.

Jakou akční nabídku jsme si pro vás připravili?

Vnitřní žaluzie sleva až 30 %

Pořiďte si domů klasický C Design žaluzií a získejte slevu 30 % z původní ceny. Pokud se rozhodnete pro vertikální stínění v podobě vertikálních žaluzií, nabídneme vám slevu 20 %. V případě, že si vyberete meziokenní žaluzie nebo moderní stínění s názvem INT 50, nabídneme vám slevu 10 %.

Vnitřní rolety sleva až 20 %

Jedinečné slevy se nevztahují pouze na žaluzie, s jedinečnou slevou si můžete pořídit i vnitřní rolety. Při nákupu stínicí techniky získáte slevu až 20 %. V našem portfoliu najdete širokou škálu dekorativního provedení, které přesně padne k vašemu stylu domova nebo kanceláře.

Sítě proti hmyzu sleva až 20 %

Sítě do oken proti hmyzu jsou ideálním řešením hlavně v teplém období, kdy se nechceme doma potkávat s těmito nezvanými hosty a chceme bezstarostně větrat jak ve dne, tak i v noci. Proto využijte jedinečné slevy na pořízení sítí proti hmyzu a získejte slevu 20 %.

Kde tohle všechno pořídíte?

Stínicí techniku se slevami až 30 % vám rádi poskytneme na našem showroomu ve Fryštáku na ulici Holešovská, nebo v kanceláři v Praze na adrese Pod Brentovou 617/9 s vchodem z Radlické ulice.

A pokud nemáte prostor na osobní návštěvu, mrkněte k nám na web www.solartechnik.cz a zanechte nám váš kontakt. Ozveme se vám a zpracujeme nezávaznou nabídku.

Slevová akce ukončena 15. 11. 2023

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK