Proč si vybrat kazetovou markýzu?

„Jen si to představte… Krásný letní den, sobotní odpoledne a vy se chystáte uspořádat malé setkání s vašimi přáteli, ugrilovat pár steaků a příjemně posedět na terase. V takových situacích jistě oceníte i příjemný stín a chládek, který vás ochrání před neúprosným slunečním zářením. No a od toho tu jsou kazetové markýzy. Přečtěte si o jejich výhodách.“

Markýza s kazetou patří mezi nejrozšířenější druhy markýz. Především díky boxu, ve kterém je markýza ukryta před nepříznivým počasím. Tento box ale také může doplnit moderní vzhled vašeho domu a stát se skvělým designovým prvkem. Markýzu s kazetou nabízíme hned ve třech provedeních, ať už pro terasy rodinných domů nebo větší plochy zahrádek restaurací. Markýzy lze ovládat jak ručně, tak motoricky.

Všechny tři provedení markýz mají kloubová ramena umístěna v boxu, textilie jsou vyrobeny ze 100 % akrylového vlákna s dlouho životností a stálostí barev. Co se týče barvy, každou konstrukci dodáváme standardně v jedné barvě, každopádně na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách.

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – SCIBA

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – SCIBA

Tato markýza je ideální k zastínění teras a menších prostorů. Kazeta o rozměrech 213 x 132 mm chrání látku před prachem a proti povětrnostním vlivům. Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v bílé barvě. Montáž markýzy provádíme buď na stěnu nebo do stropu. Co se týče ovládání, na výběr máte ruční nebo motorické. U větších markýz vám doporučujeme motorické ovládání.

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – KARMONY

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – KARMONY

Tento typ markýzy má kloubová ramena umístěna v alu boxu. KARMONY je ideální pro zastínění velkoplošných teras a obchodů, a to díky svému masivnějšímu provedení.

Ozdobná zakončení, tzv. volány, jsou součástí základní ceny. Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v barvě RAL 9016, 9006. Montáž markýzy se provádí na stěnu, strop nebo krokev. Ovládání je zde ruční nebo motorické.

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – SECORNO

Kazetové markýzy s kloubovými rameny – SECORNO

U tohoto typu markýzy jsou kloubová rameny umístěna v kompaktním boxu. SECORNO je vysoce moderní markýza, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kvalitní textilní materiál dodá markýze dlouhou životnost a stálost barev.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány v nerezové oceli RAL 9006-7. Tento typ markýzy montujeme na stěnu a ovládání je pouze motorické.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ provedení, markýza vás bude účinně chránit před sluncem a díky kloubovým ramenům si budete moct pohodlně nastavit ideální zastínění teras rodinných domů, balkónů nebo větších zahrádek restaurací.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK