Dokonalá ochrana proti hmyzu

„Snažíte se zamezit tomu, aby do vašeho domu nevnikl hmyz jako například komáři, ale zároveň chcete to vašeho domu vpustit čerstvý vzduch? Naše dveřní sítě ULTRA jsou tím pravým produktem, který splní všechny vaše požadavky. A spokojení budou i vaši mazlíčci – do dveřních sítí ultra si můžete nechat udělat i malý průchod.“

Dveřní sítě Ultra představují spojení prvotřídního designu s vysokou účinností. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělou ochranu před hmyzem, ale umožňovaly snadný přístup do domu vašim mazlíčkům a optimální proudění vzduchu. Síťovina je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Vyniknou i v problematických místech

Dveřní sítě ultra od SOLAR-TECHNIK vynikají v problematických místech a kovovým provedením ve vlastním otevíratelném rámu. Navíc jsou tyto sítě opatřeny těsnícím kartáčkem po celém svém obvodu, čímž zamezují vniknutí hmyzu mezi rámem a pohyblivou částí sítě.

Elegantní provedení

Decentní a elegantnější vzhled než u běžných otevíratelných sítí a možnost využití sítí ultra i pro atypické místa.

Zesílená síťovina

Sítě ultra je možné vyrobit ze zesílené síťoviny pro delší životnost. Abyste měli jistotu, že vaše děti budou v bezpeční a domácí mazlíčci síť neponičí, nabízíme variantu se zesílenou síťovinou. Pokud je primárním cílem ochrana proti hmyzu, můžete zvolit běžný typ síťoviny v provedení šedá, černá transparentní nebo protipylovou variantu vhodnou pro alergiky.

Průchod pro mazlíčky

Do těchto dveřích ultra si můžete nechat udělat i malý průchod pro vaše čtyřnohé mazlíčky, aby mohly kdykoliv přebíhat ze zahrady do domu a zpět.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK