Prvotřídní povrchové úpravy

„Naše prášková lakovna navazuje na 27 let zkušeností v oblasti práškového lakování. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat prvotřídní služby a výjimečnou kvalitu povrchových úprav, která odolá veškerým povětrnostním vlivům a vždy se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zákazníků. „

Patříme ke špičce na trhu

Máme velmi rozmanité zákaznické portfolio. Lakujeme například rámy židliček, stoliček nebo designová světla. Na své si u nás přijdou nejen výrobci stínicí techniky a oken, ale také výrobci kontejnerů nebo společnosti zabývající se kovovýrobou. Autoservisům a pneuservisům dokážeme nabídnou lakování menších částí karosérií nebo disků kol. A pokud potřebujete vaše kolo nový lak, tak to pro nás také není problém.

Vysoce kvalitní a odolné barvy

Aby byl výsledek co nejlepší, před samotným lakováním doporučujeme využít naši službu chemického odlakování. Barvy, které pak nanášíme, dosahují té nejvyšší kvality, srovnatelné s fasádní kvalitou barev a jsou proto odolné vůči povětrnostním vlivům. Navíc si můžete vybrat z více než 180 odstínů barev a také různých povrchových úprav jako lesklá, matná nebo transparentní.

Jsme flexibilní

Rádi se postaráme i o zakázkové lakování od jednoho kusu, ale obrátit se na nás můžete i s velkými projekty. Takže bez ohledu na velikost vašeho projektu, jsme schopni vám poskytnout skvělé lakovací služby, kdy snadno pokryjeme i lakování dílců do sériové výroby.

Poctivá ruční práce

Tvarově náročné předměty? Není problém. Díky ručnímu lakování dokážeme nalakovat tvarově složité předměty. Ke každému lakování přistupujeme s maximální péčí a klademe velký důraz na detaily, aby naši zákazníci byli vždy maximálně spokojeni.

Vaše potřeby jsou u nás na prvním místě

Pokud potřebujete nalakovat velmi specifický projekt, můžete se obrátit na nás a my vše přizpůsobíme vašim požadavkům tak, jak jsme to udělali u zakázky pro Ministerstvo vnitra.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK