NOVINKA – produktové letáky a ukázky realizací ke stažení

Produktové Letáky SOLAR-TECHNIK

„Vybíráte stínicí techniku pro svůj dům nebo kancelář, ale nevíte si rady, jaké řešení bude pro vás to nejlepší? Nevadí! Nachystali jsme pro vás tahák! Naše nová sekce na webovkách vám totiž stručně a přehledně představí celý náš sortiment včetně příkladových realizací. Inspirujte se a poručte s námi slunci a stínu.“

Stavíte, rekonstruujete nebo jen ladíte poslední detaily vašeho bydlení? Nezapomeňte na stínicí techniku, která vám zpříjemní bydlení, zajistí soukromí před sousedy nebo vás dokonce ochrání před vloupáním. Na trhu ale existuje řada řešení a není divu, že se v tom leckdo může ztratit a čelit otázkám typu: Jak si tedy v přehršli stínicí techniky vybrat? Jaká stínicí technika bude pro mou stavbu nebo byt ta nejlepší? Jaké výhody mají jednotlivé typy řešení?

Skvělý pomocník při výběru řešení

Mysleli jsme za vás, a proto jsme na našich webových stránkách vytvořili speciální klientskou zónu s materiály ke stažení, která vám přehledně a uceleně poskytne ty nejdůležitější informace týkající se jednotlivých stínicích technik.

A nejen to! Našim cílem nebylo totiž jen samotné představení vlastností vybraných řešení, ale také nabídnout možné způsoby realizace.

Nahlédněte s námi pod pokličku našeho sortimentu a našich projektů. Vyberte si pro sebe a svůj dům to nejlepší a nejefektivnější řešení.

Nové sekce ke stažení