Interiérové rolety

V nabídce našeho sortimentu naleznete řadu různých rolet. Jedná se zejména o předokenní rolety, které se instalují nejen proti slunečnímu záření, ale také vám ochrání majetek proti násilnému vniknutí. Specifickým produktem jsou naše nadokenní rolety, které jsou vhodné pro obytné kontejnery. Velmi populární jsou látkové rolety, které nebízíme v mnoha různých barvách a provedení. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Galerie produktů

Ochrana před světlem i oživení interiéru v jednom

Tento typ stínění nabízí mnoho možností a způsobů. Rolety do vnitřních prostor mohou být zatemňovací i polopropustné. Můžete je mezi sebou libovolně kombinovat, například zvolit na každé okno jiný typ (avšak ve stejném barevném odstínu). Pro klidný spánek ve své ložnici zvolíte roletu, která nepropustí denní světlo téměř vůbec, do obývacího pokoje se zase hodí roleta, která průnik slunce do pokoje pouze omezí.

Kromě svých praktických vlastností jsou interiérové rolety také neotřelým designovým prvkem. Ať už se rozhodnete pro decentní a nevýrazné, nebo svůj interiér projasníte zářivou barvou, stanou se interiérové rolety atraktivním doplňkem vašeho bytu.

Výhody produktů

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledy vašich sousedů

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma

Interiérové rolety

Link to: LarosoLink to: SolarolLink to: Twintex
Link to: Římská roletaLink to: PliséLink to: Japonské stěny
Link to: INT 50

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám!

1 + 0 = ?