Interiérové rolety

Vnitřní látkové rolety SOLAR-TECHNIK jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu přímo v naší výrobě ve Fryštáku. V našem portfoliu naleznete širokou škálu dekorativních provedení, které skvěle dotváří atmosféru vašeho domova i kanceláře. Výhodou naší výroby je zakázkové provedení, kdy máte jistotu, že vybrané rolety vždy sednou přesně k vybavení bytu, domu či komerčních prostor.

Ke stažení:

Galerie realizací

Ochrana před světlem i oživení interiéru v jednom

Tento typ stínění nabízí mnoho možností a způsobů. Rolety do vnitřních prostor mohou být zatemňovací i polopropustné. Můžete je mezi sebou libovolně kombinovat, například zvolit na každé okno jiný typ (avšak ve stejném barevném odstínu). Pro klidný spánek ve své ložnici zvolíte roletu, která nepropustí denní světlo téměř vůbec, do obývacího pokoje se zase hodí roleta, která průnik slunce do pokoje pouze omezí.

Kromě svých praktických vlastností jsou interiérové rolety také neotřelým designovým prvkem. Ať už se rozhodnete pro decentní a nevýrazné, nebo svůj interiér projasníte zářivou barvou, stanou se interiérové rolety atraktivním doplňkem vašeho bytu.

Hlavní výhody interiérových rolet

Moderní vzhled

Moderní designový prvek, který se hodí pro každou kancelář či dům

Udržuje soukromí

Pomohou vám proti slunci, ale také proti pohledy vašich sousedů

Regulace světla

Jednoduše si kdykoliv nastavíte, kolik světla budete chtít doma

Nabízené typy interiérových rolet

Link to: LarosoLink to: SolarolLink to: Twintex
Link to: Římská roletaLink to: PliséLink to: Japonské stěny
Link to: INT 50

Máte zájem o tento produkt nebo se chcete jen zeptat?

Napište nám!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.