Online konfigurátor lamelových dveří

„Potřebujete vyměnit staré lamelové dveře ve vašem bytě nebo kanceláři za nové? Chcete jen změnit vzhled místnosti novým dekorem? Nebo jsou lamelové dveře jediným řešením kvůli problémům s malým prostorem kolem futer? Ale váháte nad tím, jaký dekor zvolit nebo jak rozmístit okna do výplně dveří? U nás v SOLAR-TECHNIK těmto důvodům rozumíme. Takže jsme se rozhodli, že vám půjdeme naproti a připravili jsme pro vás ONLINE KONFIGURÁTOR LAMELOVÝCH DVEŘÍ.“

Co vám konfigurátor přináší a jak funguje

Hlavním přínosem konfigurátoru pro vás je jeho rychlost a velmi jednoduché ovládání. Díky tomu si lamelové dveře nadefinujete přesně na míru vašim potřebám jedna báseň. V 5 jednoduchý krocích si vyberete způsob otevírání dveří, typ jejich výplně, barevný dekor, kliky nebo madla a je hotovo. V posledním, 5. kroku pak vidíte i výslednou cenu vámi nadefinovaných lamelových dveří.

Výhodou našeho konfigurátoru je, že se vždy můžete vrátit o krok zpět a změnit dispozici rozložení prvků na dveřích tak, aby vám co nejlépe seděly do interiéru.

Co vše můžete definovat

Krok č. 1 – Výběr otevírání

V prvním kroku si zvolíte způsobe otevírání dveří, zda chcete či nechcete spodní vodící lištu a jejich šířku. V případě, že by se jednalo o nestandardní rozměr nás, prosím, kontaktujte.

Krok č. 2 – Volba výplně lamelových dveří

Ve druhém kroku si zvolíte výplň dveří. V nabídce máme plné, standardně prosklené nebo nabízíme prosklení na míru. U prosklení na míru si můžete sami zvolit, kde chcete skla umístit. Variant skel nabízíme hned několik ve třech variantách – ledové, pískové a pruhované.

Krok č. 3 – Zvolte si barvu nebo dřevěný dekor

V kroku číslo tři volíte barevnou variantu dekoru dveří. V nabídce jsou 4 druhy RAL barvy nebo 10 variant dřevěných dekorů.

Krok č. 4 – Madlo nebo klika?

V předposledním kroku zbývá vybrat madlo či kliku pro otevírání. K dispozici jsou dřevěná a PVC madla, nebo kovové a plastové kliky v různých barvách.

Krok č. 5 – Finální náhled vašich lamelových dveří

V posledním, pátém kroku, už se jedná jen o finalizaci objednávky. Ve spodní části formuláře vidíte výslednou cenu vámi nadefinovaných lamelových dveří. Zbývá jen vyplnit vaše údaje a dveře půjdou do výroby. Rádi bychom vás upozornili, že po odeslání se objednávka stává závaznou.

Pár rad na závěr

Před instalací a výrobou je nutné dveře zaměřit. Měří se vždy otvor, do kterého se budou dveře instalovat. Od šířky dveří není nutné nic odečíst, ovšem od výšky doporučujeme odečíst 5 mm kvůli nerovnostem podlah. Pro instalaci vašich nových lamelových dveří není nutná žádná předchozí příprava prostoru. Dveře se totiž dají namontovat do stávajících obložek.

Často také dostáváme dotazy, jak dostat co nejvíce světla do místnosti, i když jsou dveře zavřené. Toto řeší právě skla do výplně dveří. Proto rozhodně doporučujeme skla do dveří instalovat, čímž se prostor hezky prosvětlí. Rozvržení skel ve dveřích je pak na vás a vaší fantazii, můžete si ve svých lamelovkách vytvořit jakýkoliv obrazec vás napadne.

Rádi bychom vás také upozornili, že náhledový obrázek v našem konfigurátoru je pouze ilustrativní a od reálného vzhledu výsledných dveří se může mírně lišit např. odstínem barvy dekoru.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně konfigurátoru nebo lamelových dveří se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK