Vnitřní stínicí technika

„Vnitřní žaluzie jsou evergreenem stínicí techniky. Tento typ stínicí techniky je nejspíš nerozšířenější a nejznámější vůbec. Vnitřní žaluzie využijete jak v bytě, domě nebo v kancelářských prostorách a nabídnou vám dlouhou životnost.“

Vnitřní žaluzie jsou všeobecně nejpoužívanější způsob stínění interiérů domů a bytů. Ochrání vaše prostory nejen před velkým množstvím světla, ale také před pohledy sousedů a kolemjdoucích. Žaluzie se vyznačují dlouho životností a stálostí při minimálních nárocích na údržbu, protože stačí když je čas od času otřete vlhkým hadříkem. Také není nutné pořizovat ty nejdražší varianty, nabízíme hned 6 variant v cenovém rozpětí pro všechny.

Nabízené typy vnitřních žaluzii

Vertikální, horizontální, starší C-design nebo moderní INT-50? Nabízíme širokou škálu typů vnitřních žaluzií a samozřejmě vám s výběrem nejvhodnějšího řešení rádi pomůžeme.

C DESIGN

Interiérové žaluzie C design jsou vhodné hlavně v domácnosti a jedná se o nejekonomičtější variantu. Na vaše přání lze dodat vnitřní žaluzie se skladbou lamel v celostínicím provedení. Díky tomuto technickému řešení dochází při zaklopení žaluzie k minimalizaci prostupu světla a zajištění lepšího soukromí.

M DESIGN

Meziokenní žaluzie jsou určeny pro montáž do šroubovaných oken. Jedná se o klasickou horizontální žaluzii s hliníkovými lamelami a s ocelovými kotvícími profily.

Žaluzie M design nabízíme ve dvou variantáchM1 pro klasická okna, M2 pak s fixační šňůrou pro šikmá okna.

V DESIGN

Žaluzie V1 a V2 se řadí mezi horizontální žaluzie s lamelami v klasickém provedení. Jsou vhodné pro použití v kastlových oknech a k montáži na rámy izolačních oken. V nabídce jsou v široké paletě barev s velkou šíří technických možností.

INT 50

Skvělé designové žaluzie do velkých prostor. Tak by se daly také nazvat naše vnitřní žaluzie s označením INT 50. Jsou vhodné nejen do kaváren nebo kanceláří, ale také do velkých oken v rodinných domech. Liší se od sebe nejen barvou, ale i tvarem a šířkou jednotlivých lamel.

Vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie použijte tam, kde chcete zastínit větší plochu a zároveň dát místnosti zajímavý designový prvek, díky široké nabídce barev a vzorů. Jsou vhodné pro použití do interiéru domu, bytu ale i komerčních prostor a kanceláří.

VELUX

Vnitřní žaluzie VELUX s nadčasovým vzhledem zajišťují skvělou regulaci slunečního světla a poskytují požadované soukromí. Díky vysoké odolnosti proti vlhkosti se ideálně hodí do koupelny a kuchyně. Promyšlený design zaručuje jednoduchou a rychlou instalaci bez nutnosti zaměřování či dalších úprav.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK