Připojení stínící techniky do chytré domácnosti

„Zatažení žaluzií na jedno kliknutí? Roztáhnutí rolet pomocí hlasového pokynu? Nebo například automatizace roztahování a zatahování dle časového harmonogramu pro regulaci denního světla? Díky „chytré domácnosti“ je to možné. Zjistěte, co dalšího chytrá domácnost od SOLAR TECHNIK nabízí.” 

Každý určitě nějakou tu stínící techniku využívá. Buď proto, aby se chránil před slunečními paprsky, nebo aby zamezil zvědavým pohledům kolemjdoucích. A teď si představte, že kromě toho ji můžete pohodlně ovládat z gauče, z postele nebo klidně z práce. Ptáte se jak?  V oblasti stínící techniky je teď velký trend tzv. „chytrá domácnost“. Co to je a jaké jsou její výhody?  

I vaše stínící technika může být chytrá

Udělejte krok ke komfortnějšímu bydlení se Solar-Technik. Do „chytré domácnosti vám pomůžeme propojit například venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo venkovní látkové rolety. A je to opravdu snadné. Stačí si jen zvolit typ ovládání. 

Výhody chytré stínící techniky

Naše technika je natolik chytrá, že díky slunečnímu čidlu dokáží venkovní žaluzie automaticky nastavovat lamely po celý den do takového úhlu, aby vpustili do vašeho jen tolik světla, kolik budete potřebovat. Budete tak mít možnost skvěle regulovat teplotu v domě.  

Předokenní rolety si můžete naprogramovat tak, aby reagovaly na venkovní podmínky. Když v domě překročí teplota určitou hranici, rolety se automaticky zatáhnou a váš interiér zůstane příjemně chladný. Mimo to představují rolety dobrou ochranu před případnými lupiči.  

Napojit na chytrou domácnost můžete také venkovní látkové rolety.  

A bez ohledu na to, kde jste a kolik je hodin, můžete vše na dálku kontrolovat a ovládat ve svém mobilním zařízení.  

Ovládání je opravdu hračka

Můžete si vybrat hned ze 3 způsobů ovládání. Vyberte si ten pro vás nejpříjemnější. 

Hlasový asistent – Ovládání vaší „chytré“ domácnosti je zprostředkováno pomocí kompatibilního hlasového asistenta jako například Siri, Google nebo Alexa. 

Mobilní telefon – Ovládat stínící techniku můžete pomocí svého smartphonu odkudkoliv. Aplikace TaHoma se postará o veškeré ovládání pomocí senzorů (slunečních nebo teplotních) nebo díky funkci časového programování.  

Chytré ovládání – Přizpůsobte stínící techniku svým každodenním rutinám díky TaHoma Switch pomocí jednoho dotyku na boxu.  

  

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK