Kvalitní vnitřní žaluzie

Stále váháte, zda si ještě letos pořídit stínící techniku, nebo to raději odložit na jaro? Nečekejte. Podzim je ideální dobou na nákup a instalaci žaluzií, rolet, markýz i dalších stínící techniky. Nejenže si odzkoušíte provoz techniky, kdy je slunce nízko nad horizontem, ale také vás nepřekvapí jarní invaze hmyzu. Buďte připraveni na jaro a užívejte si slunce přesně podle vašich potřeb a přání…

Venku to sice vypadá už trochu nelibě, ale právě nastává ideální doba na údržbu domu i zahrady. Víte, proč je vhodné řešit stínící techniku právě teď?

Jsou ideální teplotní podmínky pro instalaci stínění.

Práce v horku na přímém slunci nebaví téměř nikoho. Tak proč to nezkusit na podzim, kdy panují ideální podmínky s příjemnou venkovní teplotou a s nízkým počtem plískanic. Instalace či výměna jde díky tmu jako „po másle“.

Otestujte si stínění před hlavní sezónou na nízkém slunci

Na podzim se slunce pohybuje daleko níže nad horizontem, než je tomu v létě, a tak stále svítí do oken či na terasy. Podzimní výměna vám tak pomůže odhalit, zda nová stínící technika skutečně plní svou funkci a zda stíní tak, jak potřebujete.

 

Zamezíte invazi nepříjemného jarního hmyzu.

Už jsme si mohli trochu navyknout na skokové změny v počasí, kdy po chladné zimě přicházejí téměř letní teploty. Ani hmyz už není na pochybách a začíná se velmi rychle i intenzivně probouzet k životu. Buďte před jeho „běsněním“ o krok napřed. Bariéry proti hmyzu vás ochrání před dotěrnými mouchami i komáry.

Zútulníte si domov, kde začínáte trávit více času po létě.

První sluneční paprsky nabíjí energii a člověk se od jara až do podzimu téměř nezastaví. Dlouhé a teplé dny přímo lákají k pobytům a aktivitám venku. Na podzim se čas trochu zastaví, dny se zkrátí a člověk raději tráví dny doma – využijte právě proto toto období a rozhlédněte se kolem sebe, zda vám něco doma nechybí, zda se cítíte příjemně nebo nepotřebují stávající žaluzie vyměnit.

Ať už je váš důvod pro výměnu jakýkoliv, rádi vám s výběrem správné a účinné stínící techniky pomůžeme.

neváhejte se na nás obrátit.

Váš SOLAR-TECHNIK.