„Stále váháte, zda si ještě letos pořídit stínící techniku, nebo to raději odložit na jaro? Nečekejte. Podzim je ideální dobou na nákup a instalaci žaluzií, rolet, markýz i dalších stínící techniky. Nejenže si odzkoušíte provoz techniky, kdy je slunce nízko nad horizontem, ale také vás nepřekvapí jarní invaze hmyzu. Buďte připraveni na jaro a užívejte si slunce přesně podle vašich potřeb a přání…“

Venku to sice vypadá už trochu nelibě, ale právě nastává ideální doba na údržbu domu i zahrady. Víte, proč je vhodné řešit stínící techniku právě teď?

Jsou ideální teplotní podmínky pro instalaci stínění.

Práce v horku na přímém slunci nebaví téměř nikoho. Tak proč to nezkusit na podzim, kdy panují ideální podmínky s příjemnou venkovní teplotou a s nízkým počtem plískanic. Instalace či výměna jde díky tmu jako „po másle“.

Na podzim se slunce pohybuje daleko níže nad horizontem, než je tomu v létě, a tak stále svítí do oken či na terasy. Podzimní výměna vám tak pomůže odhalit, zda nová stínící technika skutečně plní svou funkci a zda stíní tak, jak potřebujete.

Zamezíte invazi nepříjemného jarního hmyzu.

Už jsme si mohli trochu navyknout na skokové změny v počasí, kdy po chladné zimě přicházejí téměř letní teploty. Ani hmyz už není na pochybách a začíná se velmi rychle i intenzivně probouzet k životu. Buďte před jeho „běsněním“ o krok napřed. Bariéry proti hmyzu vás ochrání před dotěrnými mouchami i komáry.

Zútulníte si domov, kde začínáte trávit více času po létě.

První sluneční paprsky nabíjí energii a člověk se od jara až do podzimu téměř nezastaví. Dlouhé a teplé dny přímo lákají k pobytům a aktivitám venku. Na podzim se čas trochu zastaví, dny se zkrátí a člověk raději tráví dny doma – využijte právě proto toto období a rozhlédněte se kolem sebe, zda vám něco doma nechybí, zda se cítíte příjemně nebo nepotřebují stávající žaluzie vyměnit.

Ať už je váš důvod pro výměnu jakýkoliv, rádi vám s výběrem správné a účinné stínící techniky pomůžeme.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, těšíme se na vás.

Váš SOLAR-TECHNIK