Nové logo SOLAR-TECHNIK

Vážení obchodní partneři,

čeká nás ve společnosti SOLAR-TECHNIK rok důležitých změn, které mají za cíl posunout naši firmu o výrazný krok kupředu. Naše rozhodnutí vydat se naproti novým výzvám jsme dlouho a pečlivě promýšleli, jak jinak než v rodinném kruhu, jelikož rodinné hodnoty jsou pro naši společnost tím nejdůležitějším, na čem si zakládáme.

Minulost nás zavazuje myslet na budoucnost
Nové výzvy a příležitosti si však žádají odvahu dělat změny a o jednu zásadní bych se s Vámi ráda nyní podělila. Rozhodli jsme se změnit to nejcennější, co máme – naše logo. Logo, které nás ve své původní podobě doprovází již od samotného založení firmy, tedy téměř 30 let. Vzhledem k délce naší historie se snažíme neustále myslet na budoucnost, být blízko našim zákazníkům i zaměstnancům, přemýšlet inovativně a nebát se změn. To vše s cílem navázat na odkaz mého otce, který stál u zrodu společnosti SOLAR-TECHNIK od úplného začátku.

Nový začátek, první změna
Jak dát lidem jasný signál, že nestojíme na místě? My jsme zvolili způsob, který přehlédne jen málokdo. Zvolili jsme cestu nového loga i vizuální identity, které jsou pevně spojené s naší historií, a přitom plně respektují nové cíle a výzvy naší společnosti. Naše společnost vznikla díky slunci, a právě proto tvoří novou dominantu našeho loga ve jménu SOLAR.

Symbol slunce v červené barvě je zakomponován do našeho loga od nepaměti a neodmyslitelně k nám patří. Proto jsme na něj ještě více zaměřili pozornost, přiblížili jeho moderní a čistou podobu do názvu SOLAR, a tím ještě více podtrhli jeho důležitost. V logu jsme provedli řadu dalších změn pro docílení co největší jednoduchosti, čistoty a transparentnosti.

A přesně ve smyslu změn našeho nového loga, chceme působit i my – zaměřovat se na důležité oblasti, kvůli kterým je tady naše firma pro obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance, a vždy působit jako transparentní partner, dodavatel a zaměstnavatel, který dodrží své slovo a je Vám nablízku.

Blízkost a tradice je našim mottem
Nové logo chceme doplnit a podtrhnout dvěma slovy – blízkost a tradice. Tím vším chceme vyjádřit blízkost naším zákazníkům nejen z pohledu našich služeb, kdy při Vás stojíme od prvotní poptávky až po finální montáž a servis, ale být Váš dlouhodobý partner, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout.
Jelikož v oblasti stínící techniky působíme na trhu téměř 30 let a počítáme, že i příští generaci tomu nebude jinak, je to právě tradice, která nás pohání vpřed. Ta nás nejen vybavila dlouholetou zkušeností, ale stála se i závazkem přemýšlet nad naší činností a budoucností společnosti tak, abychom tady byli pro Vás i pro příští generace. Blízkost a tradice doplňují to, proč tady jsme, a staly se neodmyslitelným „mottem“ nového směru naší společnosti.

Redesign našeho loga a vznik nového „motta“ jsou vytvořené s vysokou pokorou k naší historii, která nás však zavazuje myslet na budoucnost a směr, kterým se chceme vydat.

S úctou,

Mgr. Dagmar Surá
Ředitelka SOLAR-TECHNIK s.r.o.