SolarTechnik Realizace

Rodinný dům Zlín

Dodány byly venkovní žaluzie typu Z 90 a garážové sekční vrata.

Rodinný dům ZlínRodinný dům ZlínRodinný dům ZlínRodinný dům Zlín

Další realizace

Rodinný dům Zlín

Rodinný dům s venkovními žaluziemi Z90. Tentokrát s ISO boxy a zapuštěnými vodícími lištami, které jsou zapracované do fasády domu. Vše je lakovaná do barev dle přání klienta.

Ćíst dále

Zlatnictví a hodinářství Pechanec Zlín

Naše bezpečností mříže kompletně lakované v naší práškové lakovně podle přání zákazníka.

Ćíst dále

Rolety Twintex / Den a Noc

V rodinném domě ve Zlíně jsme instalovali rolety Twintex neboli Den a Noc, které umožňují plynule regulovat světlo a zároveň jsou originální dekorací interiéru.

Ćíst dále

Polyfunkční dům v Hodoníně

Zde jsme instalovali venkovní žaluzie typu Z-70.

Ćíst dále
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací