SolarTechnik Produkty Markýzy Ramenové výsuvné

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBA

Jedná se o kazetovou markýzu s kloubovými rameny. Tato markýza je ideální k zastínění teras a menších prostorů.

Kazeta o rozměrech 213 x 132 mm chrání látku před prachem a proti povětrnostním vlivům. Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálostí barev.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v bílé barvě (RAL 9010). Na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách. Montáž markýzy se provádí na stěnu nebo do stropu.

Ovládání je ruční nebo motorické. U větších markýz doporučujeme motorické ovládání.

Maximální rozměry

typMax. šířkaMin. výsuvMax. výsuvSklon (dle montáže)
SCIBA 500 cm 150 cm 300 cm 8°-55°

 

 

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBA

Inspirace

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBAKazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBAKazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBAKazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBAKazetová markýza s kloubovými rameny - SCIBA
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací